ANTİKKÖY ÇATALCA Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 120 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 121

ANTİKKÖY

Görüntülenme - 309 Yorum Ekle

Hakkımızda

Geleneklerimizi yaşatan mekân olan Antikköy’ü 20 yıl önce Çatalca yolu üzeri, Ahmediye Mevkiinde işletmeye açtık. Amacımız siz değerli dostlarımızı en iyi şekilde ağırlamak, köyünüze olan hasreti gidermekti.Antikköy'ümüzde gelenek ve göreneklerimizi bir demet halinde sizlere sunuyoruz.Atalarımızın tarihi kale mimarisini de siz değerli dostlarımıza sunmaya çalıştık.Antikköy’ümüzde birçok hayvan çeşidini de bulabilirsiniz. Antikköy’ümüzde hayvanat bahçesini gezip görebilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınız eşek veya midilli atları ile gezintiye çıkarabilirsiniz. Sadece çocuklarınız değil, siz de atlar veya develer ile gezintiye çıkabilirsiniz.İşte size huzur bulabileceğiniz, günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz bir mekân. Burada zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Çünkü burası sizin köyünüz.

Etiketler

antikköy çatalca istanbul doğal yaşam 360 vr sanaltur sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Umut Tekeş

Nice place to have Turkish breakfast and grill. We payed 120tl for two adults and one kid for breakfast. Staff is good and hospitable. Food is okey. Place is decorated as village style.

11 ay önce

mariama boumia

you can enjoy nature and healthy food. like a farm. for family and friends or couples. you can prepare your own barbecue

1 yıl önce

Richard Savage

Lovely for children. Able to barbecue.

1 yıl önce

Hussein Haddad

A very nice place to meditate in nature A reasonable breakfast prices A friendly staff

1 yıl önce

Waleed Boureki

A beautiful place with different kinds of animals good for kids and entire family. You can choose your meat and cook it by your self.

1 yıl önce

Yorum Ekle

Sokak Görünümü