ASSİST CAR RENTAL EMİTT FUAR BAHÇELİEVLER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Oto Kiralama Sektöründeki 10 yıllık tecrübesini 2005 Ağustos ayında ticari ünvanı AssistCar Rental olarak güçlü öz sermaye, dinamik ve profesyonel kadro ile birleştirerek uzun dönem kiralama sektöründeki lider firmalar arasında yerini almak amacı ile AssistCar Rental markası altında kurulmuştur.Kurulduğu günden buyana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden , müşteriyle birlikte hareket eden , ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetini ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her yıl %100 büyüme hedefi içerisindedir.

Filo kiralama hizmetinin yani sıra günlük araç kiralama hizmeti de verilmektedir.Filo kapsamı içerisinde ekonomik araç,orta sınıf araç,ticari araç ve üst sınıf araçlar bulunmaktadır.

AssistCar Rental, son yıllarda oto kiralama sektöründe yapmış olduğu yatırımlar ve kurumsal yapılanması ile birlikte İstanbul Metroport AVM merkez ofis olmak üzere İstanbul dışı ofisleriyle de hizmetlerini arttırarak sürdürmektedir

Etiketler

tatil seyahat tur acenta emitt fuar stand

Fotoğraflar

Görüşler (5)

burger lab

Extreamly poor quality vehicles lighter wasn't working. They've taken me to fix the lighter to a local garage. To update the vehicle to a 2016 model car asked me for €80 addition. The car they have delivered was absuluty appoling 4 year old vehicle. Don't recommend it to anyone!!

3 yıl önce

Abdulrahman Koshak

Did not accept my credit card. Did not meet and great me at airport as planned. Gave me a very dirty and smelly car. Don't recommend to rent from them again.

3 yıl önce

john lock

really corporate

2 yıl önce

Serhat Köse

Kendileri gerçekten çok kaliteli hizmet veriyor, aldığım hizmet çok hızlı oldu ayrıca. Kendilerine teşekkür ederim.

1 yıl önce

Nevzat Ceviker

Metroport içerisinde metro çıkış yolu üzerinde, hergün binlerce insanın yürüyen merdivenlerden inerken seyir alanı içerisinde güzel bir ortamdadır..

2 yıl önce

Yorum Ekle