ASSOS ÇARŞISI ÇANAKKALE AYVACIK Çanakkale | Sanal Tur | Mekan360.com
KENTSEL ALANLAR Çarşı

ASSOS ÇARŞISI ÇANAKKALE

Görüntülenme - 10230 Yorum Ekle

Hakkımızda

Assos Çarşısı, arnavut kaldırımları ile bezeli, tarihi taş evlerin sıralandığı, güleryüzlü insanların sergilerinde el emeklerini sattıkları bir çarşıdır.
 
Köylü teyzeler tarafından özlenle örülmüş patikler, binbir emek ile dağlardan toplanmış kekik, doğal zeytinyağı, mis kokan lavanta ve çeşitli el yapımı takılar Assos Çarşısı'nda sıkça karşılaşacağınız ve mutlaka sahip olmak isteyeceğiniz ürünlerdir.
 
Assos Çarşısı'nı gezip bu harika atmosferi ve tarihi evinize taşımak isterseniz; Doğudan Anadolu'ya yaklaşık 900 yıl önce ulaşan Yörüklerin özenle dokuduğu geleneksel halılardan edinebilirsiniz. 

Etiketler

assos çarşı tarihi antik ayvacık turistik taş evler 360 vr sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

hasan seyvan

Gayet başarılı bir gayrimenkul danışmanı bize ait 3 dairemizi de istediğimiz gibi kiraya verdiler, müşterilere karşı yaklaşımları ve ilgileri için teşekkür ediyorum.

2 yıl önce

ali erhan eren

İlgili,bilgili ve yardımcılar. Satın alma işlemi sırasında tüm konularda yardımcı oldular. Ayrıca ikinci kez yaptığımız bir başka kiralama sürecinde daire ile ilgili tüm durumlar ve düzenlemer için yardımcı oldular. Gerekli bütün desteği sağladılar. İşin sadece kiralama ya da satış değil devam eden bir süreç olduğunun farkındalar.

2 yıl önce

BESYO ÖĞRETMENLİK

Hizmetleriniz için çok teşekkür ediyoruz.İyi çalışmalar.

1 yıl önce

Beni yuksel Levi

Hizmetleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

1 yıl önce

İsmailcan Bedir

İşlemlerde çok hızlı ve satın aldığımız daireler için çok uğraştilar çok teşekkür ederiz

2 yıl önce

Yorum Ekle