ASSOS LİMANI ÇANAKKALE AYVACIK Çanakkale | Sanal Tur | Mekan360.com
KENTSEL ALANLAR Liman

ASSOS LİMANI ÇANAKKALE

Görüntülenme - 12529 Yorum Ekle

Hakkımızda

Assos Limanı, küçük ve etkileyici bir antik limandır. Butik oteller, restoranlar ve kamp alanları ile çevrili olan Assos Limanı, ufak mendireği sayesinde balıkçı tekneleri için korunaklı bir barınaktır. Bu tarihi liman, daha çok konaklama ve restoran hizmetleri ile yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret ediliyor. 

Denize sıfır olarak konumlanmış tesislerin önünde tahtadan yapılış basit iskeleler mevcuttur. Üzerlerine şemsiye, şezlong ve yastıklar konularak konforlu bir ortam yaratan işletmeler, Asos Limanı'nı ziyarete gelen turistler için her türlü konaklama ve yeme-içme hizmetini sunuyor. İskelelerden atlayarak ya da iskelenin merdivenlerini kullanarak Assos'un soğuk denizine dalmak ise herkesin için tam bir keyif...

Assos Limanından denize girmek insana huzur veriyor. Yüzerken karşınızda kayalık bir tepenin eteğine kurulmuş görkemli taş binalardan ve zeytin ağaçlarından oluşan bir manzara çıkıyor. Antik limanın batık olan kısımlarının üzerinde, ve her mevsim soğuk olan denizde yüzmek,  güneşin batışını küçük tahta bir iskelede oturarak izlemek istiyorsanız, Assos Limanı sizleri bekliyor.

Etiketler

assos liman antik tarihi iskele turizm ayvacık çanakkale 360 vr sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Özgür Çocuk

Excellent location, excellent staff, the rooms needs improvement. The windows are not working properly, the bathrooms are rusty and the shower cabins are not in great shape... they also have to find a way to stop people smoking in the rooms!

1 yıl önce

Saide Work

Restaurant food and ambiance is excellent. Hotel comfort is not bad

1 yıl önce

sinankilci

Perfect location, great view.

1 yıl önce

Stan Trott

Right location, good restaurant, clean rooms, friendly staff, and nothing wrong with the showers!

1 yıl önce

Abdullah Guc

Fine accommodation, great breakfast for a reasonable price.

2 yıl önce

Yorum Ekle