ATEŞ MARİN KONAK Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 105 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 106

ATEŞ MARİN

Hakkımızda


Türkiye 'nin bütün limanlarında hizmet veren tecrübeli ve en önemlisi dürüst çalışkan kadrosu ile yat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

ATEŞMARİN olarak ticari, özel, balıkçı, hizmet motoru, yolcu motoru, yerli ve yabancı bayraklı yatların bakım onarım, malzeme temini, müşavirlik, danışmanlık, ithalat ve ihracat işlemleri, liman tescil işlemleri, transit log işlemleri, tekne alım/satımı, yurtdışında şirket kuruluşu, yabancı bayrak tescil işlemleri ve gemi adamı konularında hizmet vermekteyiz.

Etiketler

ates marin yat kiralama cesme liman imalat kabin motoryat gulet yelkenli megayat

Fotoğraflar

Görüşler (3)

Ali Duyar

Berbat kesinlikle önermem. Paradan başka bir şey düşünmüyorlar. Her şeye ameliyat diyorlar ve rakamları hastaya göre seçiyorlar telefon konuşmasına şait olduğumda inanamadım. Telefondaki hasta için 8bin liradan bahsedilirken 8 yaşında olduğunu öğrenince 10 bin liraya çıkartılar. kafalarına göre yani. Ameliyatları yakındaki özel hastanede yapıp muayene ye gittiğinizde nakit olarak istiyorlar. Muayne ücreti 400tl ve 10dk paketlemeye çalılıyorlar hep olumsuz konuşup ameliyata ikna etmeye çalışıyorlar. Sürekli başka sorunuz yoksa diyen bir doktor 10dk sonra ayağa kalkıp kapıyı gösteriyor. Anneme ameliyat çok acil pazartesi gelmezsen kör kalırsın dediler. Annem kuşadası ada göz hastanesinde ameliyat olmadan iyileşti.

2 yıl önce

sabiha balık

1 yıl önce

Mehmet Efe Akşit

2 yıl önce

Yorum Ekle