BAILAMOS DANCE ACADEMY BORNOVA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

BAİLAMOS DANCE ACADEMY, 2007 yılından bu yana, dans dünyasındaki yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak üyelerine sunan bir kuruluştur. Okulumuz hayatı daha eğlenceli kılmayı ve bununla beraber paylaşım zevkini yaşatmayı amaçlamıştır. İzmir’de Latin gecelerimizle dans tutkunlarını bir araya getirmeyi başarmış, güncel, yenilikçi, aktif bir platformu bulunmaktadır.

Okulumuzu tercih edenlerin nedeni;
     Bugün gerek modern eğitim sistemiyle, teknik alt yapıya verdiği önemle, gerekse dans salonunun ferah, temiz, merkezi ; klimalı faktörlerle ve Ruh halinizi dansınıza yansıtmanızı sağlamak ve enerji vererek günün tüm yorgunluğunu unutturmak.Ayrıca ders saatleri dışında kahvemizi içebileceğiniz samimi bir ortam yaratmak. Bailamos Dance Academy tercih edilmektedir.
Okulumuz sadece dans eğitimiyle kalmayıp sağlıklı yaşam için de pilates kurslar vermektedir. Bunun yanı sıra ritm terapi kursları da bulunmaktadır. Okulumuz kültür ve sanat adına da aktivitelerde de bulunmaktadır.
Profesyonellik, farklılık ve yaratıcılık gerektiren tün organizasyonlarda sizlerle çalışmak bize keyif vermektedir.
Dans ve estetiğin birleştiği adresimiz de sizlerleyiz.
   

Amacımız
     Dans bir tutkudur. Dansın yaşı yoktur. Yürüyebilen herkes dans edebilir. Dans mekan beklemez diyerek, genç ve profesyonel bir kadroyla yola çıktık. Amacımız figür ezberletmek değil sizi dans ettirmek, bildiklerimiz paylaşmak, eğlenerek öğretmek.

Etiketler

dans egitim egitmen Salsa Bachata Merengue Hip-Hop LaRueda Tango Vals Cha-Cha-Cha Horon Zeybek Oryantal Flamenko Harmandalı Swing Plates Rumba Paso-Doble Jive Sirtaki

Fotoğraflar

Görüşler (1)

ercan genc

Düğün dansımız çok güzel oldu. Teşekkürler.

1 yıl önce

Yorum Ekle