BALÇOVA PALMİYE ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÖNÜ BALÇOVA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 120 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 121

BALÇOVA PALMİYE ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÖNÜ

Hakkımızda

Palmiye Alışveriş Merkezi, İzmir'in önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Balçova'da 15.000 m2 arsa üzerinde, toplam 23.500m2 kapalı alanda yer alan 3 katlı, yüksek kaliteli bir merkezdir.

Balçova'nın en işlek caddesi Mithatpaşa ile İzmir-Çeşme otoyolu arasında bulunan Palmiye'ye, toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşılabilmektedir. Geniş kapasiteli kapalı ve açık otoparkları mevcuttur. Merkezimizin bir yanında Agora, diğer yanında Migros MMM Balçova yer almaktadır.

Etkileyici mimarisi ile dikkat çeken Palmiye'nin yapımı, Başarı Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.

Palmiye Alışveriş Merkezi, günümüz insanının ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için profesyonel bir yönetim şirketi olan, PAMAŞ Palmiye Alışveriş Merkezi Ticaret A.Ş tarafından yönetilmektedir.

İzmir'in simgesi olması nedeniyle Palmiye ismi verilen Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini etkileyen çekici bir girişe, geniş, aydınlık, cazip bir orta mekana sahiptir. Ana hol yapısı, Mithatpaşa Caddesi tarafından girilip, Migros tarafından çıkılan bir İzmir Sokağı şeklindedir.

Orta mekanda bir havuz ve panoramik asansörün bulunduğu 16 m yüksekliğinde bir atrium bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin alt katında, Kasım 2004 tarihinde hizmete açılan “Avşar Sinemacılığa” ait 1100m2' lik,
8 adet değişik kapasitede sinema salonu bulunmaktadır.

Merkezi sistem iklimlendirmesi ile her mevsim baharın yaşandığı konforlu ortamlar yaratılmış, son teknoloji ile donatılmış binada engelliler için özel park yerleri, özel WC hacimleri ve rampalar düşünülmüştür.

Bay, bayan, genç ve çocuk giyim, spor giyim, bijuteri, hediyelik eşya, çeşitli yemek bölümleri, çay evi,  ayakkabı, çanta, halı  v.s gibi sektörleri bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca, çocuk ve her yaştan oyun sever için 350 m2' lik ideal bir mekan olan çocuk oyun alanı, Aralık 2004 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Zemin katta yer alan, bahçeye açılan ve farklı lezzetleri canlı müzik eşliğinde müşterilerine sunan Berry Cafe & Bar ve California, İzmir'in sevilen ve gözde mekanları arasındadır.

04 Ekim 2003 tarihinde açılan Palmiye Alışveriş Merkezi, bol çeşit, çok seçenek, uygun fiyat, kaliteli ürün, güler yüzlü servis anlayışı ile hizmet vermektedir.

Etiketler

palmiye alışveriş merkezi balçova avm migros

Görüşler ()

Yorum Ekle