BOOKİNG COM EMİTT FUAR STAND Almelo Helmond | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Priceline.com (Nasdaq: PCLN) işitirakı olan Booking.com B.V., oda satışı bakımından dünyanın lideri olan, internet üzerinden satış yapan otel rezervasyon acentası Booking.com™ şirketinin işletmecisi ve sahibidir. Şirket, internet üzerinden her ay dünya eğlence ve iş pazarından 30 milyon tekil ziyaretçi çekmektedir.

Kuruluşu 1996 yılında gerçekleşen Booking.com B.V., Booking.com aracılığıyla küçük özel işletilen otellerden beş yıldızlı lüks otellere kadar her tür konaklamada en iyi fiyatı garantilemektedir Booking.com internet sitesi 41 dile tercüme edilmiştir ve 99 ayrı ülkede 120000'den fazla otel sunmaktadır.

Booking.com BV'nin genel merkezi Hollanda Amsterdam'da bulunmaktadır ve dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan uluslararası ofislerden destek almaktadır. Uluslararası ofislerin bulunduğu yerler: Amsterdam - Atina - Barselona - Berlin - Buenos Aires - Cambridge - Cape Town - Dubai - Dublin - Grand Rapids - İstanbul - Londra - Loulé (PT) - Lyon - Madrid - Montreal - Moskova - Münih - New York - Orlando - Paris - Roma - San Francisco - Sao Paulo - Singapur - Stokholm - Sidney - Şanghay - Tokyo - Varşova - Viyana - Zürih.

Booking.com B.V. şirketinin sicili Hollanda Amsterdam'da bulunan Ticaret Odasına 31047344 numarası ile kayıtlıdır. KDV kayıt numarası: NL805734958B01. Hollanda Veri Koruma İdaresi kayıt numarası: 1288246.

Etiketler

tatil seyehat tur emitt fuar stand

Görüşler ()

Yorum Ekle