BORNOVA AÇIKHAVA TİYATROSU BORNOVA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 120 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 121

BORNOVA AÇIKHAVA TİYATROSU

Hakkımızda

Ulaşım: Bornova Açıkhava Tiyatrosu, Bornova Belediyesi yanında yer alır. Konak, Buca, Karşıyaka yönünden 63, 165, 515, 330, 114, 518 no'lu otobüslerle mekana ulaşabilirsiniz
Otopark: Mekan çevresinde ücretli otoparklar mevcuttur.

Etiketler

tiyatro etkinlikler eğlence kültür sanat açıkhava bornova

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Mehmet Kamacı

Tiyatro aşka benzer. İnsanı hazin hazin ağlatır. Ama verdiği acının gücünde bir başka tat bulunur. Tiyatro evrene benzer. İnsanı doya doya güldürür. Ama yansıttığı tuhaflıklar, gülerken ağlamak için istekler doğurur. (Namık Kemal)

1 yıl önce

turan giden

Ayfer Feray Açık hava tiyatrosu konumu itibariyle ağaçların arasında ve çok güzel. Ancak sahnede sergilenen oyunun sesi sanırım hoperlörlerin kötü olmasindan dolayı bize çok kötü geliyordu. Bunun dışında olumsuzluk göremedim.

1 yıl önce

Gülten Uzun Hepkütük

İzmir'e yakışır hale gelmeli. Herkesin kullanabileceği, hem sahne hem de oturma alanları için düzenleme yapılması gerekiyor.

2 yıl önce

Cuneyt Narbay

Disaridaki restoran bunyesindeki atari oyunlarinin gurultusu, canli muzik sesi tiyatrodaki performansi olumsuz etkiliyor.

2 yıl önce

cem özgür demirci

Buna da şükür.. Umarım daha çok ve daha güzellerinin sanatın hizmetine sunulduğu zamanları da görebiliriz ;)

2 yıl önce

Yorum Ekle