BY KEPİ GAZİEMİR Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

İzmirde idealist heyecanlarla küçük bir atölye olarak kurulan By Kepi, bugün mobilya ve iç mimari sektöründe benzersiz kalitesi, sağlam dostlukları ve ulusal-uluslararası başarılarıyla adından söz ettiren bir marka oldu. 100' ü aşkın profesyoneli ile 10.000 m2'lik kapalı alanda hizmet vermeyi sürdüren By-Kepi, klasik'ten modern tarza kadar uzanan bir yelpazede koltuk takımları, yemek ve yatak odaları üretiyor . By-Kepi, müşterilerine tailor-made (müşteriye özel) çözümler sunabilen ilk ve tek firma olma özelliğini de elinde bulunduruyor. Dekorasyonun bir bütünlük kavramı olduğunu bilen by-kepi müşterilerine eksiksiz bir hizmet verebilmek amacıyla seçkin markalar ve özel koleksiyonlardan oluşan duvar kağıdı, perde, halı, aydınlatma, tablo ve aksesuvarları da müşterilerinin beğenisi sunuyor.

By-Kepi , ev, işyeri, otel, restoran ve diğer tüm yaşam alanlarını farklı, özgün ve kusursuzluk anlayışıyla projelendiriyor ve uygulamalarını gerçekleştiriyor. Mimari kopsetlerine uygun olarak ve büyük bir titizlikle seçilen malzemeler, ahşap ve döşeme işçiliğindeki benzersiz By-Kepi ustalığıyla birleştiğinde ortaya gözle görülür bir kalite ve bütünlük çıkıyor.

By-Kepi'nin üretim ve hizmet felsefesini “ mutluluk ” kavramı oluşturuyor. Bu arı kovanı'ndaki herkes için bu kavram olmazsa olmaz. Mutluluk Felsefesi bir üretimde üreten-kullanan ve iş ortaklarının tümümün birden mutlu olabilmesi anlamına geliyor . Bu üç ayaktan herhangi birinin mutsuzluğu

By-Kepi için başarızlık anlamına geliyor. İşte bu toplam kalite anlayışı bugün Türkiye'nin tüm büyük illerindeki seçkin mağazalarda müşterilerini beklerken , İsrail, S.Arabistan, Dubai, Fransa, Yunanistan, İtalya, Kuveyt ve Kıbrıs 'a da yapılan ihracatlarla adını tüm dünyaya duyuruyor.

Gerek yurt içi ve gerekse tüm dünyada hızla gelişen ve değişen mobilya pazarında etkin ve belirleyici rol oynayabilmek bu pazarı yakından takip etmekten geçiyor. Tüm önemli fuarlarda yer alan ve AR-GE' siyle bu değişimleri analiz eden By-Kepi, kendi ruhunu ve tecrübesini özgün ve beğenilen yeni tasarımlar oluşturmak için kullanıyor .

Mükemmel Tasarımın öncelikli olarak karışılıklı dialogda olduğuna inanan

By-Kepi, bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm işlerde sağlam dostluklar oluşturmuş, verdiği satış sonrası hizmetlerle de bu dostluklarını sağlam temellere oturtmuştur. Yaptığı tüm mekanların aynı zamanda birer vitrin olduğunu düşünürek hareket etmiş ve böylece mobilya söz konusu olduğunda ilk akla gelen isim olmayı başarmıştır.

Bugün By-Kepi yaptığı işe duyduğu aşk, dinamik insan gücü ve sağlam ticari dostluklarıyla daha iyiye-en iyiye doğru emin adımlara ilerliyor.

Etiketler

by kepi mobilya ic tasarim mimari virtual tour sanal tur gezinti 360 derece duvar kagidi koltuk takimi modern hali aydinlatma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Ufuk Ufuk

Ko Çok mükemmel

1 yıl önce

Burak Yenilmez

Mükemmel kalite

1 yıl önce

Mehmet Gürel

Mükemmeli arayanlar başka söze gerek yok.

1 yıl önce

Murat Ipek

Deneyimli elemanları, sürekli ve etkili denetimleri sayesinde iyi kaliteli üretim gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda da titiz davranılmaktadır.

2 yıl önce

Hande G.

Kalite 10 numara..

2 yıl önce

Yorum Ekle