Hakkımızda


www.mekan360.com Nedir?

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Destekli evliyacelebi.tv Türkiye Dijital Tanıtım Platformu kapsamında Türkiye'nin tabiat varlıkları, tarihi ve turizme konu olabilecek mekanları ile marka değeri olan firmaları en güncel internet ve multimedya teknoloji altyapısı ile hazırlanıp sergilendiği bir web portalıdır.

Amacı; İnternette; bulunurluk ve bilinirliğin artırılması, doğru bilgi kaynaklarının oluşturulması, Türkiye marka değerlerinin arama motorlarında ilk sayfalarda yer almasıdır.

" 360° Sanal Gerçeklik "(Sanal tur ve Simülasyon)

Türkiye'nin 200.000’den fazla noktasında 360 derece sanal tur, saatlerce 360 derece video, sanal gerçeklik ve simülasyon uygulamaları ile Türkiye'nin tarihi ve turistik mekânlarının ve işletmelerinin gezilebildiği, dünyanın en büyük 360 derece arşivine sahip olan platformdaki bu içerik; internet, kiosk, Dvd, mobil uygulama projelerinde kullanılmaktadır.

Amacı, hazırlanacak tüm tanıtım projelerinde tamamlayıcı altyapı kaynağı olarak kullanmak, mekân bilinirliğini arttırmak, detaylı sunum içeriklerinde kullanmaktır.

Eye Turkey Mobil Turizm Aplikasyonu

Türkiye'nin turizme konu olabilecek değerleri ve tüm marka mekânları Google Maps’e gerçek GPS koordinatları ile atanmaktadır. Mekânların radar ve konum sorgulamaların ve hedef sunumlarının görülebileceği mobil cihazlarda da çalışabilecek uygulamalar geliştirdi. 1 Aralık 2013 tarihinden bu yana yayında olan, dünyada emsali olmayan bu çalışma Türkiye'nin ilk ve tek resmi turizm mobil uygulamasıdır.

Amacı, yerli ve yabancı turistin kent içinde bir rehbere ihtiyaç duymadan gezmesini sağlamak, dijital rehberlik hizmeti vermektir.

Fuar ve Tanıtımlarda Temsil

2012 yılında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının ve Valiliklerin katıldığı 4 ulusal, 12 uluslararası fuarda, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının, İl Kültür ve Turizm Müdürlüklerinin etkinliklerinde katılımcıların tanıtımı sağlandı. Ayrıca yaklaşık 50 bin DVD dağıtıldı. Bu tanıtım her yıl ulusal ve uluslararası fuarlarda ve etkinliklerde devam etmektedir. Projenin sanal gerçeklik ve simülasyon uygulaması, 2012 yılında dünyanın en büyük fuarı Almanya ITB fuarında “En İyi Sunum Teknolojisi” ödülünü almıştır.

Amacı, Türkiye marka değerlerinin bilinirliğini arttırmak, ilgili acente ve kurumlarla direk temas kurmak, hedef ziyaretçi guruplarına yerinde sunum yapmak.

www.markalikonut.com Nedir?

Türkiye genelinde marka değeri taşıyan konut projelerinin aynı çatı altında toplandığı bir www.mekan360.com  alt portalıdır.

Amacı; konut sahibi olmak isteyen ya da projeler hakkında bilgi almak isteyenlere projelerle ilgili detaylı bilgilen sunmaktır. Kullanıcılar tek tek konut projesi sitelerini gezmek yerine, tüm projelere sadece bir tıkla bu site aracılığıyla ulaşılabilmektedirler.

İnşaat firmalarıyla ilgili tüm bilgileri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu yapı altında inşaat sektörüyle ilgili tüm firmalara ulaşmak veya kendi firmanızı tanıtarak binlerce kişiye ulaşmak da mümkündür.

Ayrıca Emlak sektörüyle ilgili son haberlere ve etkinliklere geniş yer verilmektedir.

 

Etiketler

Çamdibi bornova izmir satılı kiralık daire ev konut proje yeni inşaat emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Nurşen Erşahin Akgün

Buranın otel diye geçtiğine bakmayın, otel olarak yapılmış ama konuta çevrilmiş. Tam anlamıyla da cevrilememis, çünkü oturma ruhsatı hala daha alinamadigindan doğalgaz yok, elektrik ise şantiye elektriği. Bu kadar plansiz, programsız bir site daha görmedim. Kış kıyamet -2 derece soğukta isinamayan apartman sakinleri birer birer tasiniyorlar. Doğalgaz olmadığından dolayı elektrik ile ısınma yolunu seçiyorsunuz, ama şantiye elektrigine 200 konutun birden yüklenmesi ile de malum sigortalar atıyor ve gecenin ayazında götunuz donuyor. Telefon şarj etmek, saç kurutmak, fırın kullanmak dünyanın en büyük lüksü haline geliyor. 80metrekare daireye 3adet klima takmış müteahhit ama göstermelik, olmayan elektrikte hangi klima konforunu yaşatacak merak konusu. Sözün kısası taşınan kat sakinleri ancak dört, beş ay dayanıyor. Siz siz olun uzak durun, yanından bile geçmeyin. Satın alacaksaniz on bin kere düşünün, kiraya tutacaksanız koşarak kaçın. Paranızı sokağa atmayın. Betona yatırım yapan müteahhit ne konfor, ne rahatlık, ne doğalgaz, ne elektrik düşünmüş. Haaa bir de kullanılan şantiye elektrigine, isitamadiginiz buz damı eve 300tl daire başına elektrik parası istiyor. Cehennemlik....

7 ay önce

serkan tarhan

Rezil olduk evi bosaltiyorum evi tutarken en fazla bir iki aya kadar dogalgaz elektirik gelecek dendi aralik ayindayiz halen santiye elektirigi ve suyu var..rezil oldum

8 ay önce

Atilla Kayhan

Çok özenle yapılmış, garaja kordona adliyeye konaga 7 dakika mesafede, dairelerden dag ve deniz manzarası muhteşem...

1 yıl önce

Esra Narinç

Bok gibi

7 ay önce

ahmet mithat karataş

Şantiye elekrigi sık sık kesiliyor

6 ay önce

Yorum Ekle