CNR EXPO FUARI BÜYÜKÇEKMECE Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

CNR EXPO FUARI

Görüntülenme - 25515 Yorum Ekle

Hakkımızda

1985 yılında bir fuar organizasyon şirketi olarak kurulan ve bugün 14 şirketiyle birçok sektörde faaliyet gösteren  CNR Holding bünyesinde bulunan  İstanbul Fuarcılık A.Ş. (ITF), 2000 yılında CNR Fuarcılık ile dünyanın büyük fuar organizasyon şirketlerinden biri olan İngiliz  ITE Group plc.�nin ortaklığı ile kurulmuştur.

Fuarcılık Endüstrisi Uluslararası Birliği (UFI) tarafından tanınmış ve uluslararası kalite ve standartlarında fuar organizasyonu yaptığı akreditasyonuna sahip olan, alanında tam ve kusursuz hizmet verme ilkesiyle faaliyet gösteren ITF, her yıl Otomotiv, Ev Tekstili, Tekstil, Mobilya, Endüstri & Bilim, Gıda, Makina Endüstrisi ve Teknolojisi, Enerji, Gayrimenkul, Reklamcılık ve Perakende gibi çeşitli sektörlerin yoğun katılım gösterdikleri öncü fuarlar düzenlemektedir.

ITF, Autoshow, Evteks, Tatef ve Imob gibi marka olmuş ve sektörlerinde dünyanın sayılı ve ilk beşinde bulunan fuarlarını 150,000 m² kapalı alanı, 7,500 araç kapasiteli otoparkı, özel güvenliği, kolay ulaşım imkanları ile Avrasya�nın en büyük fuar alanı olan CNR Expo�da gerçekleştirmektedir.

Bünyesinde 22 yıllık uluslararası fuarcılık deneyim ve uzmanlığına sahip satış ve pazarlama kadrolarını bulunduran ITF, 2005 yılında kurduğu Uluslararası Ziyaretçi Araştırma - Geliştirme Departmanı ve 28 ülkede bulunan temsilcilikleriyle öncelikle Türkiye�den 3 saate kadar uçuş mesafesinde bulunan hedef bölgelerinde ve tüm dünyada fuarlarına sektörlerinde lider firmaların yetkili satın almacılarını ITF Fuarlarına ziyaretçi olarak getirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Etiketler

fuar cnr expo

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Gökhan bgdadi

Beklentileri karşılayan bir organizasyon

1 yıl önce

Yusuf Murat Cayman

Çok kotuydu.

1 yıl önce

Semih Sketchware

Oldukça iyi.

1 yıl önce

msbatin sbatin

جميل معرض دول

1 yıl önce

Zeeshan Sabir

1 yıl önce

Yorum Ekle