Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 100 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 101

DAVUTLAR PLAJI EROLUN YERİ

Hakkımızda

Davutlar plajında bir çok mekan var bu nedenle mekanlar kendilerini ön plana çıkarmak ve tercih edilmek için çeşitli organizasyonlara imza atıyor ya da mekanda somut değişiklikler yaparak işletmesini daha cazip hale getiriyor. Bunu durumu en efektif kullananlardan mekanlardan birisi de Davutlar Plajı Erol'un Yeri. Burada ne arasanız bulabilirsiniz neredeyse. Gündüzleri yiyecek içecek bir çok ürün bulabileceğiniz bu yerde. Kumsala atılan şemsiyelerde güneşin tadını çıkarabilir ya da plaj voleybolu oynayarak sıcacık kumun tadına bakabilirsiniz. Sıcaktan hoşlanmıyorsanız deniz bisikletiyle mavi derinliklere açılıp kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz.

Pofuduk koltuklarda nargile keyfinizi yaşayın. Gündüz hal böyleyken gece mekan şekil değiştiriyor. Önce canlı müzik devreye giriyor ardından kumsalda yakılan dev ateşin etrafında muhabbet başlıyor. Davutlar plajının en donanımlı kafesi Davutlar Plajı Erol'un Yeri. Üstelik fiyatlarda ortalama derecede. Hizmet kalitesi de oldukça yüksek. Tüm günü uluslararası kesme hitap eden bir cafe de geçirip denizin ve yanında getirdiklerinin tadını çıkarmak için oldukça uygun bir mekan.

Etiketler

kusadasında davutlar plajı erolun yeri nerede beach plaj restaurant fastfood nargile cafe bar

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle