Hakkımızda

Hotelimiz Trakya’nın gözbebeği iki denizin görkemli güzelliğini içinde barındıran Tarih Doğa ve Deniz'in buluştuğu Gelibolu’da sizleri beklemektedir. Tarihin eşsiz eserleriyle bezenmiş Osmanlı imparatorluğunun çok önemli bir liman kenti olan Gelibolu’dan sizlere seslenen otelimiz sıcak ve sevecen personeliyle bir defa değil bin defa misafirliği ilke ediniyor..

Siz değerli müşterilerimiz iki denizin ortasında bir gün batımını seyretmek, dünyaca ünlü sardalye balığının tadına bakmak, yalnızca konaklanacak bir yer değil yaşanacak bir mekan arıyorsanız Adresiniz Gelibolu Deniz Hotel olmalı..

--Hotelimiz merkezi konumu itibariyle sürekli ziyaretçileri bulunmaktadır. 5000 YILLIK tarihi dokusuyla yarımadanın incisi konumunda bulunan Gelibolu kentinin merkezinde bulunan Hotelimiz de 16 oda bulunmakta olup, bunlardan 4 tanesi Duble yataklı. 12 tanesi 3 er kişilik tek yataklı olarak 44 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Kapasitemiz gruplara özel olarak arttırılabilmektedir.

--Odalarımızın hepsinde Televizyon, İnternet bağlantısı WC, Duş, Telefon, Saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su ve oda servisi bulunmaktadır. Odalarımız sürekli temizlenmekte ve nezih ortamını korumaktadır.

Ayrıca merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan otelimiz kış aylarında da gelecek misafirlerimize kolaylık yaratmaktadır. Konaklamanız süresince, Misafir İlişkileri, Kat Hizmetleri ve Teknik Servis birimlerimiz 24 saat boyunca sizlerin hizmetinde olacaktır.

Etiketler

hotel gelibolu merkez tarihi çanakkale sahil koy

Görüşler ()

Yorum Ekle