Hakkımızda

 


Yeni İstanbul, Yeni Hayat

Elite Side İstanbul'un gelişen bölgesi Pendik'te yer almaktadır. 17.000 m2 alan üzerinde, 300 daire bulunan Elite Side'da, ihtiyacınız olabilecek her detay önceden hesaplanmıştır.
 
Elite Side E-5 karayolu üzerindeki konumu, Marmaray, Metro İstasyonu ve Sabiha Gökçen Havaalanı olan yakınlığıyla ulaşımı sorun olmaktan çıkarmış, bir keyif haline dönüştürmüştür. Greenpark, Divan Otel gibi otellere, F1 gibi eğlence alanlarına, Sabancı ve Okan Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına da çok yakın olan Elite Side, sağlık kurumlarına da çok yakın mesafededir. Türkiye'nin en büyük hastanesi Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1 km uzaklıkta olan Elite Side, çevresindeki 2 özel hastaneye de bir kaç dakika uzaklıktadır.
 
Çok yönlü kent planıyla sakinlerine keyifli bir hayat sunan Elite Side'da kuaför, eczane, kurı temizleme, market ve pastane gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Çarşı bulunmaktadır. Elite Side, 'Yeni İstanbul'da, 'Yeni Bir Hayat' yaşamak isteyenler için tasarlanmıştır.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle