Hakkımızda

 

 

Kiptaş’ın sosyal konut projeleri kapsamında satışını gerçekleştirdiği 672 konuttan oluşan Esenyurt Konutları 2. Etap; sahip olduğu yapı kalitesi ve sosyal donatı alanlarıyla konforlu ve huzurlu bir yaşamın bölgedeki adreslerinden birini oluşturuyor.

Esenyurt Konutları 2. Etap Projesi  aileniz için düşünülen detaylarla konforun ve huzurun tadını çıkaracağınız yeni bir yaşam alanı. Sosyal donatı alanlarıyla çevrili, özel güvenlikli bir sitede tüm sevdikleriniz ile gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz. Hep hayalini kurduğunuz huzurlu yuvayı Esenyurt Konutları 2. Etap’ta bulabilirsiniz.

Yeni Adresiniz                                                                    
Esenyurt Konutları’nda ailenizin güvenliği ve rahatı için her şey düşünüldü. Çocuklarınıza özel oyun alanları ile artık gözünüz arkada kalmadan işinize gitmenin huzurunu duyabilir, yeterli sayıda düzenlenen açık otopark alanları şehir içinde yaşadığınız park sorununu Esenyurt Konutlarında yaşamazsınız.

Şirin ve Konforlu Daireler

Esenyurt Konutları 2. Etap’ta tüm konutlar  75m2  ev tipinden oluşuyor. Daire alanına göre son derece fonksiyonel özelliklere sahip  bu daireler, her türlü ince detay düşünülerek tasarlandı. Esenyurt Konutları 2. Etap Projesi daire iç özelliklerinin  yanısıra, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun yapı özellikleri, yazın ve kışın ısı yalıtımı sağlayan mantolama sistemi, 24 saat özel güvenliği ve donatı alanlarıyla size hep hayalini kurduğunuz sıcak yuvada rahatça yaşama olanağı sağlıyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle