Hakkımızda

 


 

1320 konutun yeraldığı Esenyurt Konutları 3. Etap’ta aileniz ile birlikte konforun ve huzurun tadını çıkaracağınız yeni yaşantınız başlıyor.

Ailenizin Yeni Yaşam Alanı            

Esenyurt Konutları’nda ailenizin güvenliği ve rahatı için her şey düşünüldü. Çocuklarınıza özel oyun alanları ve site içerisinde Kiptaş tarafından yapı teknolojisinin getirdiği son teknoloji kullanılarak inşa edilen 26 derslikli İlköğretim Okulu ile artık gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızın güvende ve mutlu olduğunu bileceksiniz. Çocuğunuz ulaşım sorunlarıyla zaman kaybetmeden tam donanımlı bir eğitim Kurumunda eğitim görmenin mutluluğunu yaşayabilecek. Geniş alanda yeterli sayıda düzenlenen açık otopark alanları ile şehir içinde yaşadığınız park sorununu geride bırakarak, evinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Engelleri Kaldırmak İçin

Esenyurt Konutları 3. Etap projesinde engelli vatandaşlar için de gerekli düzenlemeler yapıldı. Herbinanın giriş katlarında satış önceliği  sağlanarak, bu konutların iç özellikleri  engelli vatandaşların gündelik yaşamlarını kolaylaştıracak şekilde düzenlendi.

Modern Yuvanız

Esenyurt Konutları 4. Etap  75, 95 ve 126 m2’lik 3 farklı ev tipinden oluşuyor. Daire iç kalitesinin yanı sıra, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun yapı özellikleri, yazın sıcağın kışın soğuğun  etkisinin azaltılmasını sağlayan mantolama (dış cephe ısı yalıtımı) uygulaması, 24 saat özel güvenliği ve donatı alanlarıyla size hep hayalini kurduğunuz sıcak yuvada rahatça yaşama imkanı sağlıyor

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle