Hakkımızda


Kiptaş yüzlerce aileyi ev sahibi yapacak yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. 768 dairenin yeraldığı Esenyurt Konutları 4. Etap Projesi ile kendinize ait bir konutta, ailenizle birlikte huzurlu ve güvenli bir yaşam alanının keyfine varın.

Sosyal Konut Projeleri kapsamında çok uygun ödeme koşullarıyla satışları gerçekleştirilen Esenyurt Konutları ile  amaç ev sahibi olmayanlara bu fırsatı sağlayabilmek. Evinizi çevreleyen yeşil alanların arasında, kaliteli ve modern bir konutta yaşamak için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Esenyurt Konutları ailenizin aradığı huzuru ve konforu farklı seçeneklerle sunmak için tasarlandı.

Ailenizin yeni yaşam alanı

Özel güvenlikli bu modern yerleşim bölgesinde aileniz için her şey düşünüldü. Çocuklara özel oyun alanları çocuğunuzun güvenli bir ortamda eğlenceli, keyifli bir zaman geçirmesinii sağlıyor. Tüm konutları çevreleyen özel peyzaj düzenlemesiyle özlediğiniz  yeşil dokunuşu  yakalayacak, tüm konutlara sağlanan açık  otopark alanları ile daha önce yaşadığınız park problemlerinden sıyrılacaksınız.

Farklı tipte modern daireler

Esenyurt Konutları 4. Etap Evleri 75, 95 ve 126 m2’lik 3 farklı ev tipinden oluşuyor. Tüm daire tipleri ailenize güvenli ve modern bir ortamda yaşama imkanı sunuyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Mikail Halıcı

Nice

1 yıl önce

Ziad Oydat

Nice

1 yıl önce

Almina ünal

Almina

1 yıl önce

Ghassan Masuk

nice

1 yıl önce

Sadık Coskun

Biz Geceyi gündüzü çalışacağız Durmak yok yola devam Her şey Akşemsettin Mahallesi için

6 ay önce

Yorum Ekle