FLY EXPRESS EMİTT STAND FUAR BEYOĞLU Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Dubai, Mısır ve Amsterdam'da kendi ofisleri bulunan acentamız, bundan aldığı güç ile tüm Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın her noktasına grup ve münferit tatil paketleri hazırlamakta ve bunları gerek kendisi gerekse diğer tur operatörleri ve acentalar vasıtasıyla piyasaya sunmaktadır.

Yurt dışı turlarımızda, mesafeye ve talebe göre full charter ile paketler hazırladığımız gibi, Uzak Doğu ve Amerika gibi uzak destinasyonlara münferit veya az sayıdaki gruplara tarifeli seferler ile de tur programları hazırlamaktayız.

Özellikle bayram & yılbaşı gibi dönemlerde, başta Dubai, Amsterdam, Roma, Venedik, Sicilya, Paris, Prag, Budapeşte ve Sharm El Sheikh başta olmak üzere bir çok destinasyona uygun fiyat ve kaliteli servis ile tatil paketleri hazırlayan acentamız bu hizmetlerini 12 aya yayarak konusunda en büyük tur operatörlerinden biri durumuna gelmiştir.

Acentamız ulaşım dahil paketlerin yanı sıra, dünyanın büyük tur operatörleriyle olan iyi ilişkileri seyesinde, istenilen yerde sadece yer servisi hizmetlerini de verebilmekte ve servis kalitesinden ödün vermemektedir

Etiketler

tatil seyehat acenta tur emitt fuar stand

Görüşler ()

Yorum Ekle