FOLKART- FOLKART YAPI-SAYA GROUP KONAK Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Folkart Yapı A.Ş. yaşam kalitesini ve standardını yükselten, sanat ve mimarinin tüm inceliklerini bünyesinde barındıran alanlar inşa etmeye devam ediyor.

Seçkin bir mimarinin biçim verdiği, konfor ve lüks olanaklar ile müşteri memnuniyetine adanmış olan FOLKART, 2006 yılında SAYA grubun stratejik bir parçası olarak kurulmuştur.
FOLKART, SAYA grubun 3 kıtaya yayılmış operasyonları ve 12.440 çalışanı ile binlerce müşterisine hizmet ve ürünler üreten, deneyimi ve kaynakları ile yoğrulmuş bir dinamizme sahiptir.
Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, yüksek kalitede mekanlar (yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri) geliştirmenin yanı sıra altyapı projelerine odaklanmış olan Folkart için bir proje, ihtiyaç aşamasından başlamakta, teslim süresinin sonrasında dahi devam etmektedir.
Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Folkart,
''Hayat Buna Değer'' diyeceğimiz projeler gerçekleştirmektedir.
Müşteri memnuniyetinin, çalışanların, tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğuna inanan Folkart, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, sürekli yenilikler geliştirmektedir.
Müşteri isteklerinin gerektirdiği dönüşüm için çalışanlarını, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini sürekli hazırlayan Folkart, uygulamaya koyduğu tüm politikaları; bir zorunluluk değil bir gereklilik olarak kabul etmektedir.

Etiketler

markalı konutlar yapı inşaat tower ofis work yenilik memnuniyet kalite

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Car Overview

The best business center in Izmir. Well developed and building management is perfect. They think everything.

1 yıl önce

Slim Karaaslan

Been working here for quite some time. The air conditioning is the biggest issue, it's inadequate and costly. They charge way too much for strata fees.. Security is solid, it's an icon in Izmir. The flora is well maintained.

1 yıl önce

Muhammad Jneed

They are great towers and gorgeous view!

1 yıl önce

Tansu Ozcelebi

Symbol of Izmir twin USB memory Stick with lovely colourful led exteriors

2 yıl önce

Sara Foroutan

Folkart art gallery , you should visit definitely

1 yıl önce

Yorum Ekle