Hakkımızda

1951 yilinda ocak madeni esya Mustafa Ocak ticari ünvaniyla Savaş Ocak tarafindan kurulan üretim ve satis isimizi gelistirerek 1970'li yillarin sonlarina dogru mobilyacilik merkezi olarak ön plana çikan Izmir Karabaglara yerlestik. 26 yildir Türkiyedeki önemli mobilya merkezlerinden biri olan Karabaglar Izmirde faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Genç Ocak Mobilya Sanayi Ithalat Ihracat ve Ticaret Limited Sirketi ünvaniyla kurumsallasarak sirketimizin bugünkü ve gelecekteki vizyonumuzu belirledik.

Bugünkü vizyonumuza temel teskil eden düsüncelerimizin basinda Kalite ve Müsteri Memnuniyeti ön planda gelmektedir. Ocak Mobilyanin markalasma sürecinde de bu temel düsüncelerimizin önemi büyük olmustur. Karabaglar'da 4500 m2, Çesme'de 1200 m2, Özdere'de 1500 m2 alanda olmak üzere magazacilik faaliyeti göstermekteyiz. 1600m2 lik bir alanda da üretim faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Mobilya tasarim ve üretiminde çagdas, öncü, modern çizgilerin bulusmasini ve bunlarin kaliteli birer ürüne dönüserek müsterilerimize ulasmasini herzaman önemsiyoruz.

“Ben 25 sene önce evlenirken mobilyalarimi sizden almistim simdi de oglumu-kizimi evlendirmek üzere yine mobilyalarimi sizden almaya geldim diyen müsterilerimiz” Bizlerin her zaman gurur kaynagi olmustur.

Iç pazara yönelik kalite anlayisimizi dogrudan veya araci kuruluslar tarafindan gerçeklesen dis pazar hedeflerimizin olusmasina katki saglamis ve bu anlamda Ingiltere, KKTC, Libya, Danimarka ve Hollanda'ya yapilan satislar olarak gerçeklesmistir.

Kalite vizyonumuza yüksek kalitede ürünler ekleme hedefimizi gerçeklestirmek için dünya çapinda en büyük mobilya fuar organizasyonlarini sürekli takip ettik. Bu arayislarimiz sonucu olarak, Sirketimiz 10 yila yakin süredir dünyanin en kaliteli mobilya malzemeleri arasinda sayilan Rattan, Teak ürünlerden olusan ev ve bahçe mobilyalri ithalati yaparak bu yüksek kalite de ve estetik tasarimlara sahip ürünlerle müsterilerimizi bulusturmustur.

Etiketler

genc ocak mobilya 360 derece sanal tur izmir karabaglar

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle