GÜÇ YAPI - GÜLTEKİNLER İNŞAAT KARŞIYAKA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

GÜÇ YAPI - GÜLTEKİNLER İNŞAAT

Hakkımızda

Gültekinler İnşaat, 25 yılı aşkın sürelik birikimi ve tecrübesi ile uluslararası standartlarda hizmet sunarak, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve artırmaya devam etmektedir. Gültekinler İnşaat iş süreçlerinde dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeyen, çalışanlarına değer veren ve haklarına saygı duyan, sosyal paydaşlarına değer veren ve saygı duya, çevreye saygı duyan ve sürekli gelişime açık bir kurum olma değerlerini benimseyerek, bu değerleri gelecek nesillere de aktarmak için azami çaba göstermeyi kendisine görev edinmiştir.

Gültekinler İnşaat benimsediği 3 temel politikadan biri olan "Kalite Politikası" ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunarak, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetleriin etkin olarak sürdürülmesi, kaliteli hizmet sunmak amacıyla kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve performansının yanı sıra, rekabet gücünü de en yüksek düzeye çıkarmayı öncelikli ilkeri arasına almıştır.

Gültekinler İnşaat benimsediği İş sağlığı ve güvenliği politikası ile tüm işyerlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata uygun olarak çalışmayı, oluşturduğu yönetim sistemi ile sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı hazırlamayı ve yüksek moral sağlanması için gerekli kaynakları temin etmeyi taahhüt etmektedir.

Gültekinler İnşaat benimsediği 3. temel politika olan çevre politikası ile çevre boyutları ile ilgili uyulması zorunlu kabul edilmiş, ulusal-yerel kanun ve yönetmeliklere, müşteri şartnamelerine uygun çalışmayı, çevre kirliliğini önlemeyi, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı, çevre politikasını çalışanlarına, tedarikçilerine iletmeyi kendine görev kabul etmekte ve taahhüt etmektedir.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

PROJELERİMİZ;


İzmir'in yükselen ilçesinin parlayan yıldızı; Smyrna Park Evleri için TIKLAYINIZ...

Şehrin içinde sakinliğin adresi; Demirköprü Park Evleri için TIKLAYINIZ...

Kaliteli ve çağdaş yaşamın adresi; Gültekin Konakları Ulukent için TIKLAYINIZ...

Güneş gibi parlak ve sıcak bir ortamda yaşam; Güneşpark Evleri için TIKLAYINIZ...

Çiğli'de yaşanası bir kent; Kentpark Evleri için TIKLAYINIZ...

Çiğli'de yaşanası bir kent; Kentpark Evleri 2 için TIKLAYINIZ...

Karşıyaka'da gümüşten de parlak bir eser; Gümüş Evleri için TIKLAYINIZ...

Etiketler

Gültekin güç yapı inşaat izmir karşıyaka ev konut mühendis mimar daire mülk proje kalite

Görüşler ()

Yorum Ekle