Hakkımızda


"Herkesin evi olsun istedik"

Kiptaş'ın sosyal konut projeleri kapsamında geliştirdiği 1012 dairenin yeraldığı Hadımköy Konutları 1. Etap Projesi ile İstanbul, nitelikli yeni bir yaşam alanına daha kavuştu.

Herbiri 75 m² daireden oluşan Projede çok uygun ödeme koşullarıyla yüzlerce aileye ev sahibi olma olanağı sağlandı. Tüm sosyal donatı alanlarına sahip proje, çevre düzenlemesi, çocuk oyun alanları, site içerisinde yeralan tam donanımlı  51 derslikli İlköğretim okulu, site sakinlerinin tüm  temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ticaret merkeziyle, bir yaşam alanından beklenen tüm özellikleri içinde barındırıyor.

Hadımköy Konutları projesinde engelli vatandaşlar için de küçük düzenlemeler yapıldı. Konutların giriş katlarında satış önceliği  sağlanarak, bu konutların iç özellikleri  engelli vatandaşların gündelik yaşamlarını kolaylaştıracak şekilde düzenlenerek sahiplerine teslim edildi.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle