Hakkımızda

 


Satışına ilk kez 2007 yılında başlanan Innovia Projesi 4. Etap ve 14 bin konut ile Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük markalı konut projesidir. 1. Etap'ta yaşamın başladığı 2009 yılından bu yana tamamlanan 3. Etapta, 8100 dairenin teslim edildiği projenin 4'üncü ve son etabı için inşaat çalışmaları hızla devam etmektedir.

Sunduğu ulaşılabilir satış alternatifleri ile birçok kişiyi ilk kez ev sahibi yapan Innovia Projesi'nde;

- 2009 yılında 60 ay, 0 faiz ve 2012'de 100 ay, 0 faiz uygulaması ile sektörde bir ilke imza atılmış,
- 2009 yılında banka kredisi yerine daire sahibi olmak isteyenlere kredi finansmanı yaratılmış,
- 2010 yılında "Herkes Ev Sahibi Olacak!" sloganıyla, ilk kez 1+0 daire satışa sunulmuş,
- 2010 yılında "Dostlarımla Birlikte!" ve 2011'de "Sil Taksit" kampanyasıyla daire sahiplerine bedava ev sahibi olma fırsatı yaratılmış,
- 2012'de "Taksitlerim Güvende Projesi" ile daire sahibi olmak isteyenler için oluşabilecek riskler minimuma indirilmiştir.

Daire sahibi olmak isteyenler için, "bir anahtardan" çok daha ötesini sunan Innovia Projesi'nin tüm etaplarında yeşil alan ve peyzaj düzenlemeleri öncelikli ve önemli detaylardan biri olmuş, her etabın en az %80'i yeşil alan olarak tasarlanmıştır. Güvenlik ve teknolojik altyapının en üst kalitede kullanıldığı projede Sanat Atölyesi, Living Room / Parti Evi, SPA ve Fitness Merkezi etapların yaşam alanlarını renklendirmektedir.

Yeşil Holding İnşaat Grubu'nun inovatif bakış açısının en büyük eseri olan Innovia Projesi hem kendi gayrimenkul değerini hem de bulunduğu bölgenin değerini arttırmıştır. Belgelenebilir satış fiyatları göstermektedir ki; 2007 yılında Innovia Projesi'nde 170 Bin TL olan 3+1 dairenin satış fiyatı bugün 340 Bin TL'ye yükselmiştir. Bu durum marka değeri yüksek bir gayrimenkule sahip olmanın maddi ve manevi getirisinin en önemli kanıtıdır.

Etiketler

yeşil inşaat innovia konut markalı lüks yeni proje istanbul new project yaşam

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Hassan Hamooni

Old buildings, and just turkish people allowed to rent and buy those apartments.

8 ay önce

M W

Area notbthat much and far away from city centre

11 ay önce

esra gökçe

Home swety home❤

7 ay önce

Genar fariz say

H bb

7 ay önce

Ghodrat Modirian

Good

7 ay önce

Yorum Ekle