KIBRIS ŞEHİTLERİ GİRİŞİ TUĞBA KURUYEMİŞ ÖNÜ KONAK Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 120 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 121

KIBRIS ŞEHİTLERİ GİRİŞİ TUĞBA KURUYEMİŞ ÖNÜ

Görüntülenme - 10284 Yorum Ekle

Hakkımızda

Kıbrıs Şehitleri Caddesi İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunan, şehrin simge caddelerinden biridir. Cadde trafiğe kapalı olup üzerinde restorantlar, cafeler, barlar, kitapçılar ve alışveriş yerleri bulunmaktadır.Talatpaşa Bulvarı ve Ali Çetinkaya Bulvarı'nın kesiştiği yerden başlayıp Kordon'a doğru uzanır.Gazi Kadınlar Sokağı, Muzaffer İzgü Sokak, Dantel Sokağı ve Bornova Sokağı gibi şehrin ünlü sokaklarına sahiptir.

Etiketler

kıbrıs cadde caddeler şehitler izmir alsancak konak 360 vr sanaltur sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Lukas Juozaitis.

Allot of sweets good quality love it! And sometimes free coffee

1 yıl önce

Péter Pálfi

Average variety of nuts, dried fruits, tea and Turkish coffe. Prices are a little bit higher then other shops. Good place to buy souvenir quicly.

1 yıl önce

Umut Boyraz

Has big variety of nuts, Turkish delight, Turkish coffee. Prices are a bit higher than other shops. But they're expert in their job. Very good place to buy souvenirs and gifts.

1 yıl önce

Çağlayan Üçpınar

Önünden geçerken taze kavrulmuş leblebi kokusunun çekiciliğine karşı koyabilirseniz, uğramadan geçersiniz. Her zaman kalabalık, o nedenle ürünler her zaman taze.. Ve tabii lezzetli. Kıbrıs Şehitlerine girişte yer alması nedeniyle her an sürpriz bir gösteriyle karşılaşabilirsiniz.

1 yıl önce

GÜNEY YAZGIN

Çok kalabalıkta olsa her zaman numberone çok ilgililer çok iyi taze ürün ve çalışanları mükemmel ilgileniyor .herşeyi buradan almalı bence . Sonra kahve ikramı içip ayrılmalı ordan.

1 yıl önce

Yorum Ekle

Sokak Görünümü