KIBRIS ŞEHİTLERİ GİRİŞİ TUĞBA KURUYEMİŞ ÖNÜ ÇUKUROVA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 121 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 122

KIBRIS ŞEHİTLERİ GİRİŞİ TUĞBA KURUYEMİŞ ÖNÜ

Görüntülenme - 10014 Yorum Ekle

Hakkımızda

Kıbrıs Şehitleri Caddesi İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunan, şehrin simge caddelerinden biridir. Cadde trafiğe kapalı olup üzerinde restorantlar, cafeler, barlar, kitapçılar ve alışveriş yerleri bulunmaktadır.Talatpaşa Bulvarı ve Ali Çetinkaya Bulvarı'nın kesiştiği yerden başlayıp Kordon'a doğru uzanır.Gazi Kadınlar Sokağı, Muzaffer İzgü Sokak, Dantel Sokağı ve Bornova Sokağı gibi şehrin ünlü sokaklarına sahiptir.

Etiketler

kıbrıs cadde caddeler şehitler izmir alsancak konak

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Lukas Juozaitis.

Allot of sweets good quality love it! And sometimes free coffee

8 ay önce

Péter Pálfi

Average variety of nuts, dried fruits, tea and Turkish coffe. Prices are a little bit higher then other shops. Good place to buy souvenir quicly.

11 ay önce

Umut Boyraz

Has big variety of nuts, Turkish delight, Turkish coffee. Prices are a bit higher than other shops. But they're expert in their job. Very good place to buy souvenirs and gifts.

1 yıl önce

Çağlayan Üçpınar

Önünden geçerken taze kavrulmuş leblebi kokusunun çekiciliğine karşı koyabilirseniz, uğramadan geçersiniz. Her zaman kalabalık, o nedenle ürünler her zaman taze.. Ve tabii lezzetli. Kıbrıs Şehitlerine girişte yer alması nedeniyle her an sürpriz bir gösteriyle karşılaşabilirsiniz.

9 ay önce

GÜNEY YAZGIN

Çok kalabalıkta olsa her zaman numberone çok ilgililer çok iyi taze ürün ve çalışanları mükemmel ilgileniyor .herşeyi buradan almalı bence . Sonra kahve ikramı içip ayrılmalı ordan.

9 ay önce

Yorum Ekle