Hakkımızda

 
"yeşilin ve mavinin güzelliği birarada yaşanıyor"

Maltepe bölgesinin manzarası en güzel ve havası en temiz oksijeni bol tepesinde yeralan Maltepe Konutları projesi, toplam 878 konuttan oluşuyor. Maltepe Konutları, denize nazır konumu ve ilk olarak bu proje ile hayata geçirilen “bahçe çatı” uygulamasıyla mavinin ve yeşilin doyumsuz güzelliğini bir arada yaşama ayrıcalığını sunuyor.

"çağdaş mimari, doğal çevre"

Çağdaş mimari anlayışı, standartlarüstü malzeme kalitesiyle sunduğu konforu, yeşil ve mavinin eşsiz güzelliği ile birleştirerek yeni yaşam konseptini oluşturuyor. Maltepe Konutları 1. Etap'ta modern ve güvenli bir yaşam  için her ayrıntı mevcut. Özel çevre peyzaj düzenlemesi, her daireye yeterli kapalı ve açık  otopark, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, fitnes salonu ve tüm donatı alanlarıyla Maltepe Konutları bölgenin en ayrıcalıklı ve özel projelerinden birini oluşturuyor.

Site içerisinde Kiptaş tarafından  yaptırılan 60 derslikli tam donanımlı İlköğretim Okulu ile çocuğunuzun trafik sorunlarıyla zaman kaybetmeden hemen yanıbaşınızda eğitim görmesinin huzurunu ve mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Maltepe Konutları size özlemini duyduğunuz doğal çevreden kopmadan, modern mekanlarda yaşama olanağı sunuyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Seyyid Bilal

Ulaşım az ama mekan ve manzara güzel. Güvenlikli yani güvenilir bir site.

6 ay önce

Garanti Gayrimenkul KARTAL

Adatepe Sitesi, Maltepe bölgesinin manzarası en güzel ve oksijeni bol, havası en temiz tepesinde yer alan bir site olarak toplam 878 konuttan oluşuyor. Denize nazır konumu ile mavinin ve yeşilin doyumsuz güzelliğini bir arada yaşama ayrıcalığını sunuyor. Adatepe sitesinde Özel çevre peyzaj düzenlemesi, kapalı ve açık otopark, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, spor parkı, basketbol, tenis ve futbol sahaları ve tüm donatı alanlarıyla özellikle çevrede en geniş yeşil alana sahip olması sebebi ile bölgenin en ayrıcalıklı ve özel projelerinden birini oluşturuyor.

11 ay önce

Adatepe Sitesi

Sitemiz ile ilgili şikayetlerinizi bize iletişim sayfamızdan ve şikayet formundan ulaştırabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Şikayetlerinize süratle çözüm sunuyoruz. Sitemizin huzur ortamını iyileştirmek adına çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bizi sosyal medya faceebok instagram ve twitterdan takip edebilirsiniz iletişim sayfamızdan linklerine ulaşabilirsiniz.

11 ay önce

kardeşler kanalı

Eski yapı ama oturmuş bir yönetim kurulu bir düzen sozkonusu

7 ay önce

Burak Yılmaz

Bu civarda ikamet edilebilecek en kaliteli site daha önce narcity de oturuyordum oradan adatepe sitesine taşındım ve rahat ettim. Malesef 1+1 daireler hangi amaçla kullanıldıkları malum

11 ay önce

Yorum Ekle