Hakkımızda

MANGAL PLUS İzmir doğumlu, yenilikçi, klasik lezzetleri modernize etmiş, geleneksel yapıyı bozmadan farklılık yaratmış bir markadır. Mottosu müşterilerini en kaliteli ürün, güler yüzlü hizmet, mükemmel lezzet ve en uygun fiyatla buluşturmaktır. Türkiye’nin önde gelen tedarikçi markalarıyla birlikte oluşturulan menüsü oldukça zengindir; yeni nesil kebap, ızgara et – tavuk ve döner  konseptidir. Geleneksel tatları modernize etmiş, kendine özel sosları ile konusunda lider olma hedefindedir.

 

Mangal Plus kendi konseptinde kalite-fiyat dengesinde fark yaratmak üzerine yola çıkmıştır. Sektörde 20 yıldır tecrübesi olan ve şu anda yurtdışında 5 ayrı markanın sahibi olan grubun; öncelikle Türkiye sonrasında tüm dünya metropollerinde yer almasını hedeflediği projesidir.

 Mangal Plus şubeleri

·       2011 Kasım ayında İzmir Egepark AVM ,

·       2012 Nisan ayında İzmir Optimum AVM

·       2012 temmuz ayında Bağdat/IRAK  MaxiMall

·       2013 Temmuz  2013  İstanbul VIALAND  

·       2013 Ağustos  Bağdat/IRAK MansourMall

·       2014 Mayıs  İzmir KARŞIYAKA ÇARŞI

 

Böylece Türkiye de dört ; toplamda  altı şubeye ulaşılmıştır.

 

Grup; doğru ve emin adımlarla büyüme prensibi ve tüm alt yapı çalışmalarını sağlıklı oluşturabilmek için tüm bu yatırımlarını kendi bünyesinde gerçekleştirmiştir. 2015 yılında markayı büyütme ve geliştirme adına franchising vermeye başlayacaktır.

Etiketler

mangal sis iskender pide cavdar plus ege park yeme icme

Fotoğraflar

Görüşler (3)

Gozde Aydin

Koftelerine laf etmem ancak 3 sefer acik bufe salatada bozuk salataya denk geldim. Sanirim o konuda biraz dikkatsizler.

2 yıl önce

Serhat Aralar

Her menü için yorum yapmam fakat burada tek severek yediğim menü kg'luk köfte menü. Menü tabağı çok iyi ve Eti gayet lezzetli. Doyurucu oluyor. Açık büfe salatası da denemeye değer.

3 yıl önce

Ufuk ERDOĞAN

2 yıl önce

Yorum Ekle