Hakkımızda

Manisa'da Organize Sanayi Bölgesi dışında, 24 saat üretim yapan tek yer...
Disiplinli ve prensipli sistemler ile iki vardiya şeklinde çalışan personelimiz ile birlikte Manisalılar'a en iyi hizmeti vermek için 24 saat ter döküyoruz. Bir fabrika gibi üretim yaparken, tam 37 kişinin de ekmek teknesi olma özelliğini taşıyoruz.
24 saat üretim yaparken, simit, poğaça, kurabiye, sosisli, zeytinli, tereyağlı, kaşarlı ve çikolatalı simitten oluşan çeşitlerimizle, günde birbirinden lezzetli yaklaşık 4000 ürünü Manisalılar'ın sofralarına ulaştırıyoruz.
Manisa'da bir marka olmayı başarmamızın arkasında, 40 yıllık geçmişimiz ve tecrübemiz yatıyor...
Neden Simit Dünyası? Çünkü...
Sabah, Öğle, Akşam - Her öğün ayrı konseptlerde ve her zaman sıcak ürünlerimiz ile tazelik garantisi sunuyor, kahvaltı sofralarınıza lezzet katıyoruz...Taban simit ve İzmir simit deyince akla ilk biz geliyoruz!

Etiketler

simit sarayı manisa cafe pastane 360 virtual

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Abdelbaset Traplsi

Good

8 ay önce

tolga öz

12 yıldır gittiğim bir mekan. Ürün kalitesi ve işletme açısından son derece ciddi ve kaliteli bir mekan. Taban simidine coğrafi işaret de alkışlar. Yıllardır kaliteyi hiç bozmadılar. Sabaha karşı 5 gibi kaşarlı poğaça çıkarıyorlar, harika oluyor. Inşallah bu kaliteyi hep korurlar.

7 ay önce

HALUK

Taze çay var mı dedim. Var dediler. Bir çay geldi bayat çayı boşa gitmesin diye doldurmuş. "Bu mu taze çay deyince yenisini getirdi. Madem var niye getirmiyorsun. Bu köylü kurnazlığı için 1 puan.

7 ay önce

Sdt Turhan

Son zamanlarda iyice bozdu poğaçaların içinde peynir ve zeytini mikroskop ile görebilirsiniz kesinlikle gözden düştü burası

7 ay önce

Sumatra Sıçanı

arkadaşlar kesinlikle gitmeyin bozuk sandviç verdiler bize midemiz ağrıdı kustuk bunlar yüzünden bide o kadar para verdik

8 ay önce

Yorum Ekle