Hakkımızda

Mertoğlu Çevre Tasarım Ltd.Şti. 1993 yılından günümüze, iç ve dış mekan çöp kutusu, geri dönüşüm atık üniteleri, konteynerler, iç ve dış mekan oturma bankları, ahşap gazebo, ahşap pergole, ahşap kamelya, ahşap ve metal çocuk parkları, saksılıklar ve dış mekan fitness aletleri üretimleri konusunda üstün malzeme ve üstün işçilik kalitesinin buluşma noktasıdır.
Uzun yıllar boyunca, başta iş ve alışveriş merkezleri, dünya çapında otel zincirleri, inşaat firmaları, hastaneler, askeri kurumlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, peyzaj firmaları olmak üzere bir çok sektörde iş ortaklığında bulunduğumuzu gururla ifade ederiz.
Uluslararası alanda rekabet gücünü de her geçen gün arttıran firmamız, başta Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkeleri olmak üzere, Yunanistan, Türkmenistan, Cezayir, Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar ülkelerine ihracat yapmaktadır.
Misyonumuz
Müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların günümüz koşullarına göre değişen ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak müşterilerimizin mekanlarına değer ve farklılık katan güvenli kaliteli ve estetik ürünler tasarlayıp üretmektir.Bu sayede ülkemizde yeni oluşmaya başlayan çevre bilincini geliştirmektedir.
Vizyonumuz
Yurtiçi ve yurtdışındaki çevre bilincinin gelişmesinde etkili rol oynamak alanında en çok tercih edilen marka olmak ve istihdam oranını her geçen stratejik dönemde daha da arttırmaktadır.
Kalite Çevre ve İSG Politikamız
Üretim ve hizmetlerimizde proje aşamasından uygulama ve satış sonrası desteğimize kadar kalite düzeyimizin sürekli artırılmasının müşteri memnuniyetinin sağlanmasında vazgeçilmez bir unsur olduğu bilincindeyiz.Bu bilinçle sürekli olarak, uyguladığımız projelerde güvenli, kaliteli, sağlam imalatlar ve hizmetler sunmayı, tüm çalışanlarımızın güler yüzlü olmalarına önem verilerek müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedeflemekteyiz.Bunun için;
· -Müşteri isteklerini tam ve zamanında karşılayarak sürekli iyileşmeyi sağlamak,
· -Çevre ve iş sağlığı güvenliğine (İsg) ilişkin kanun, yönetmelik ve standartlara uymak,
· -Tüm çalışanlarımızın katılımı ile kalite, çevre ve İsg yönetim sistemlerinin sürekliliği ve gelişimini sağlamak,
· -Çevresel ve iş sağlığı güvenliği risk faktörleri en aza indirilerek çevrenin korunması, geliştirilmesi ve sıfır iş kazası hedeflenmektedir. "Hiç bir kaza önlenemez değildir."
Başta üst yönetim olmak üzere belirlenen şartlara uygun olarak çalışmayı taahhüt ediyoruz.Bu amaç doğrultusunda çalışan personelimizin toplam katılımı ve tam desteği esastır.
Ar-ge ve özel tasarımın dünya standartlarındaki gelişimini hedef edinmiş, kurumsal bir firma olma bilincinin önemini yıllar öncesinden kavrayan Mertoğlu Çevre Tasarım Ltd. Şti., kurmuş olduğu profesyonel ekipler ile kendisini sektörde apayrı bir noktaya taşımıştır. Çocuk parklarında TSE EN 1176 1..7, oturma banklarında TSE TS 7941, iç ve dış mekan çöp kovalarında TSEK belgelerine sahip olan Mertoğlu Çevre Tasarım Ltd. Şti., ISO 9001-2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 entegre yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir.

Etiketler

emitt fuar fair mekan360 360 turizm

Görüşler ()

Yorum Ekle