MEYHANE Alsancak Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Bade Restoran, balıkseverlerin meyhane keyfini rahatlıkla yaşayabildiği sıcak ve nezih bir atmosfer sunuyor.

Finans sektörüne uzun süre emek veren Ferhan Yakın ve eski KSK’lı basketbolcu Mert İldeş tarafından Alsancak Gündoğdu’da hizmete açılan BADE, alışılmışın dışında mezeleri, günlük taze balıkları yanında nezih ortamıyla da balıkseverlerin uğrak adresi oldu. Alsancak’ta balık meyhanesi konseptli bir yerin eksikliğini hissederek BADE’yi açma fikrinin doğduğunu belirten işletmenin sahipleri Ferhan Yakın ve Mert İldeş, bu fikri hayata geçirmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“Keyifli bir balık yiyelim, mezeler de her zaman yediklerimizden farklı olsun”diyenler için ideal bir mekan yaratmak üzere yola çıktıklarını belirten Ferhan Yakın, “Oldukça zengin bir mutfağa sahibiz. Deniz mahsullü köpeoğlu, hellimli levrek sarma, balık böreği ve levrek marin gibi değişik meze seçeneklerimiz özellikle tercih ediliyor. Akdeniz esintileri taşıyan dekorasyonumuz da müşterilerimizin beğenisini topluyor. BADE’nin bayanların da tercih ettikleri bir mekan olması ve meyhane keyfini rahatça yaşayabilmeleri bizi mutlu ediyor. İzmir’in güzel havasından faydalanmak isteyenler için dış mekanda oturma imkanımız da bulunuyor” dedi.

Yeni açılmış olmasına rağmen gerek hizmet kalitesi, gerekse farklı lezzetleriyle balıkseverlerin uğrak yeri haline gelen mekanın müşterileri arasında Gönül Yazar, Işın Çelebi, Erman Kunter, Aclan Kavasoğlu gibi ünlü isimler bulunuyor.

Etiketler

balik restoran raki nerde icilir keman muzik fasil gundogdu meze meyhane

Görüşler (0)

Yorum Ekle