MİLESTONE CAFE&BİSTRO ÇEŞME Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

2007 senesinden beri proje aşamasında olan Milestone Cafe&Bistro yurtiçi ve yurtdışında işletmeciliği ile adından çokça bahsettirmiş Ümit Çakmak, Alden Pazarlama ve Gıda Ltd. Şti sahipleri Alkan Kaya ve Özden Güney’in ortaklığı ile hayata geçti. “Life is Delicious” sloganıyla ticaret hayatına başlayan Milestone Cafe&Bistro 150m2’lik terası ve deniz kenarı locası ile lezzet ve keyif tutkunlarının tek adresi olmaya aday. Aynı zamanda farklı mimarisi ile de dikkatleri üzerine çeken Milestone Cafe&Bistro dünyanın en leziz dondurmaları arasında yer alan Ben&Jerry’s markasının corner’ı olma ünvanını taşıyor.

Amacımız sloganımızdan da anlaşılacağı üzere hayatın çeşitli lezzetlerini gerçek hayatta da misafirlerimize profesyonel servis anlayışımız, eşsiz dekorasyonumuz ve birbirinden leziz yiyeceklerimiz ve içeceklerimiz ile tattırmaktır.

Milestone’da güne deniz kenarında Çeşme’nin oksijeni bol havası eşliğinde serpme kahvaltı ile başlayıp gün içinde şefimizin denetiminde hazırlanan dünya mutfağı harikaları ile devam edip bir çoğu taze meyvelerden hazırlanmış, sunumu ile büyük farklılıklar yaratan alkollü ve alkolsüz içecekler ile hayatın lezzetlerini yakalayabilirsiniz.

12 ay boyunca Çeşme Marina’da hizmet verecek olan Milestone Cafe&Bistro özel şirket toplantıları ve kişiye özel eventler ile de sınırsız hizmet anlayışını benimsiyor.

Etiketler

yeme içme restaurant elit mekan çatı katı deniz manzara

Fotoğraflar

Görüşler (5)

David Farrell

A good café. Great choice of breakfasts including a vegetarian option.. There are some Turkish meals on offer as well all home made with the freshest ingredients. Clean and tidy appearance, retro style.

8 ay önce

Jill Bain

This was our first visit to this cafe. Ordered our breakfasts at the counter and the girl serving said she'd bring our drinks over then proceeded to chat on her phone and to her friend who was waiting for take away. Asked twice if we could get our drinks and after 20 minutes, just as we were going to walk out our food arrived so I asked this lady if i could finally get my coffee and she brought it straight away. The food was quite simply the best fry up I've had in years, beautifully cooked, fresh, tasty and piping hot and this will be our go to cafe from now on, just hoping counter hitch was a one off and not the normal level of service, 20 minutes wait for a coffee is not good but the quality of the food definitely made up for it.

11 ay önce

Alan Jordan

Visited on Sat after Christmas, good food but cafe was chilly!

10 ay önce

Rosemary Mason

Great place for a quick bite or breakfast we tried thier cofta rolls delish a must try friendly and warm welcome good prices parking iis a bit rubbish tho

9 ay önce

Smeg Head

Extremely bad service I do not know what the food is like push I didn't get served I just sat there like an idiot I will not go there again one star is too much way too much

9 ay önce

Yorum Ekle