Hakkımızda

Yaşanılır ve güvenilir mekanlar üreten Sadıkoğlu İnşaat'tan yeni bir proje: New City Konutları
Çamlıca'nın Ünalan mevkiinde 11.650 m2 alan üzerine inşa edilmiş olan New City Konutları'ndaki 60, 115, 120, 160, 200, 240 ve 250 metrekare daireler yeni yaşam merkezinizi oluşturuyor. Süs havuzları, çevre düzenlemesi, spor alanları, yürüyüş parkuru, sosyal donatı alanları ile New City Konutlarıyeni yaşam alanınız... Marmara Denizi'ne nazır konumuyla New City Konutları, Sadıkoğlu güvencesiyle sizi bekliyor. New City Konutları, sahiplerine hemen teslim edilmektedir.

Etiketler

sadıkoğlu new city istanbul yeni proje konut blok lüks avrupa

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Emre Sahinoglu

Nice compound but too hard to go... especially in winter..

2 yıl önce

uFaK BeLa

Yyyy

1 yıl önce

Ahmet Aytaç

Eskiden buralar dutluktu sözünün yaşattığı deneyimini bana 20’li yaşlarımda yaşatan bina yığını. Gerçekten ilkokul yıllarımda bu sitenin bulunduğu alanda dut ağaçları vardı ve o dutlardan az yememiştik. Ayrıca kış ayları geldiğinde poşetlerimizi alıp karda kaymak amacıyla heyecanla koşarak gittiğimiz alan. Çocukluğumuzun yeşillik alanı, toprakla ve doğayla buluştuğumuz alanı olduğu için benim için ayrı bi öneme sahip bi alan. Anılarımın bi parçası.

6 ay önce

Gaius Alatros

Korkunç derece de otopark problemi olan bir sitedir. Bu sebepten dolayı, geliş yolundaki köprü altı yolu tıkayacak biçimde park etmektedirler. Bu site de genelde kiralık ev var. Kiralamadan önce lütfen park problemini unutmayın...

6 ay önce

Muhammed kizilaslan

Herşey Cok iyi Ve Kaliteli İçinde Bulunan Cafe De Super yemekleri Lezzetli

9 ay önce

Yorum Ekle