Hakkımızda


Başkentte yaşamanın ayrıcalığı...

Eksiksiz güvenlik ve sınırsız konfor…Şimdi Ankara’nın merkezinde, kentin zenginliklerini seçkin bir mimari anlayışı ve doğa ile buluşturan bir yaşam biçimi var. Nurol Residence’ın gerçek ruhu, yeniden yaratılan tarihi bağ evinden ilham alıyor.

Size keyif verecek olan muhteşem manzaralı 68 metrekarelik teras, bahçeye açılan 170 metrekarelik salon, her birinin kendine ait banyosu olan 6 yatak odası ve çok özel mutfağı ile toplamda 624 metrekarelik bu daire, bir evden bekleyeceğinizden çok daha fazlasını sunuyor.

1.500 metrekarelik sosyal tesis, 2 adet squash kortu, aerobik ve fitness alanları, Türk Hamamı, buhar odası, sauna, masaj odası, duşlar, soyunma odası, vitamin bar, masa tenisi, bilardo ve yarı olimpik yüzme havuzu ile sağlıklı ve formda yaşamanız için ihtiyacınız olan tüm donanıma sahip. Küçük güzeldir diyenler için, C Blok’ta büyüklerle aynı ayrıcalıkları paylaşan 98 metrekarelik 1 yatak odalı ve 134 metrekarelik 2 yatak odalı daireler de bulunuyor.

Merkezi iklimlendirme sistemi, tüm sakinlerin farklı tercihlerine uygun konforu sağlıyor. Sizlere daha fazla mekan sağlayabilmek için, projemizde kapalı otopark ve depo alanları da yer alıyor.

Sizleri gözetim altında hissettirmeden, gelebilecek tehlikelerden gözetmek, Nurol Residence'ın güvenlik konseptini oluşturuyor. Açık ve kapalı alanları ile kompleksin tamamı 24 saat boyunca kameralar tarafından gözleniyor. Asansörler ve bazı noktalarda, kendinizi parmak iziniz ile tanıtarak, garajlarda ise kontrol cihazı tarafından algılanan araç tanıma kartlarınız ile güvenli bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz.

Projenin tasarımında, yangın ve su baskınlarına karşı tüm önlemler de düşünüldü. Nurol, bu projeye tüm kalbini koydu. Çünkü Ankara, bunu hak ediyor...

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle