ÖZEL HEDEF KOLEJİ MERKEZ ŞEHZADELER Manisa | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

KULUMUZUN FELSEFESİ

    Başarısız öğrenci yoktur. Bu felsefemizi doğrulayabilmek için özel programlar uygulanır. Bu programlarla öğrencilerin özgüvenleri artar ve ellerinden gelenin en iyisini yapabileceklerine Okul yaşantımız yalnızca olumlu yaptırımlar ve davranışlar üzerine kurulmuştur. Hem bireysel hem de kurumsal mutluluklar ön plandadır. Cezadan uzak, kötü sözden ve sertlikten arınmış bir ortamdır. Yalnızca bilgi değil, davranış, tutum ve beceri geliştirme çalışmaları öğrencinin gelişimindeki toplam kaliteyi hedeflemiştir. Okulumuzda sevgi ve saygı anlayışı hakimdir.

MİSYONUMUZ

  Ulusal ve evrensel değerler temelinde, sorgulamaya dayalı ezbersiz eğitim ile edindiği bilgiyi tutum, davranış ve beceriye dönüştürmüş bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

   Sunduğu eğitim-öğretimle; kişisel tercihlerine saygı duyan, kendini seven,farklı kişiliğini ön plana çıkarmayı bilen, demokrasiyi anlamış,hukuk devletine inançlı,çevre kirliliğine duyarlı,yeniliğe ve değişime açık,üreten,teknolojiyi iyi kullanan,kendi ahlakını kendi yaratan ve denetleyen,araştıran, soran, sorgulayan, eleştirel düşünen,ulus bilincineolduğu kadar evrenselliğe saygı duyan, bilgi, beceri, davranış ve tutumları ile fark edilen bireyler yetiştirerek, ülkemizin nitelikli insan kaynağının oluşturulmasında katkısı olan uluslar arası düzeyde tanınmış bir okul olmak.

Etiketler

koleji sınıf laboratuar aktivite spor egitim etkinlikler rehberlik derece fark ilkogretim

Fotoğraflar

Görüşler (5)

her şey tv

Harika bir okul

1 yıl önce

Emine Sahin

Çocuğunuzun eğlenip öğreneceği bir kolej

1 yıl önce

chiyuki mei

Minik bir okul olmasına karşın özellikle bazı hocalar sayesinde gayet kaliteli bir eğitimi var.

2 yıl önce

HAKAN ÖZTÜRK

1 yıl önce

Ilyas Kar

1 yıl önce

Yorum Ekle