Hakkımızda


Sefaköy'de modern yaşam merkezi

63.348.85 Metrekare alan üzerine kurulan Sefaköy Evleri ile, plansız yapılaşma nedeniyle oluşan görüntü kirliliğinin yerini, bol yeşil alanı ve sosyal donatı alanları olan, çevre düzenlemesi yapılmış modern bir yaşam merkezi alıyor. Sefaköy Evleri’nde 29 blokta 860 daire bulunuyor. Sefaköy Evleri projesinde, 103 metrekare, 129 metrekare, 162 metrekare ve 188 metrekare olmak üzere dört farklı tipte daire her gelir grubu düşünülerek çeşitlendirildi. Radye temel üzerine tünel kalıp sistemi ile inşa edilen konutlarda, dış cephe ısı izolasyonu, Intercom Tv uydu tesisatı ve kapalı otopark bulunuyor.
 
Sosyal donatı alanlarıyla çevrili

Kişi başına 15 metrekare yeşil alanı, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezi, ticaret merkezi, fitness center’ı, saunası, spor sahaları, özel güvenliği, kolay ulaşımı ile Sefaköy  Evleri, keyifli bir yaşam için tüm ayrıntıları bünyesinde barındırıyor. Site içerisinde yer alan KİPTAŞ İlköğretim Okulu 8 laboratuar, 3 ana sınıfı, 42 sınıf ve 1 çok amaçlı salonu ile sağlıklı bir eğitimin tüm olanaklarını sunuyor.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle