Hakkımızda

İnternet ve bilişim teknolojileri kullanılarak hazırlanan www.EvliyaCelebi.tv  dünyanın en büyük 360 derece ülke rehberi projesidir. Ülkemizin kültürel,tarihi ve turistik değerleri ile marka olmuş sanayi ve ticari kuruluşlarının bilgisayar oyunu oynar gibi 360 derece gezilebildiği,mekanlara ait blog web sayfalarının ziyaret edilebildiği,firma ve kurumların kendilerini dinamik olarak ifade edebildiği,bilgi ve görsel donelerin eklenip paylaşılabildiği interaktif bir platformdur.

Proje kapsamında Türkiye nin Tarihi ve turizm değerleriyle beraber marka firma ve projelerinin de internette bulanabilirliğini ve bilinebilirliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Bu bağlamada Türkiye konut ve emlak sektörünün marka projelerinin detaylı,doğru olarak bir arada sunulabildiği www.konutfx.com  Türkiye markalı Konutlar Portalı hazırlanmıştır.Konut proje detayları ile beraber projenin bulunduğu konumdaki tarihi ve turizm mekanlarınında bir arada olduğu konut fx portalında 360 derece sunum teknolojileri kullanılmaktadır.

Mekansal sunum konusunda Dünyanın sayılı firmalarında olan Axima firması ile teknik alt yapısı ve işletmesi yapılan proje içeriğinde  google maps tabanlı Türkiye Markalı konutlar haritası çalışması da yapmaktadır.

Etiketler

Selçuk efes turistik satılık devremülk kiralık daire ev yeni inşaat proje konut

Fotoğraflar

Görüşler (1)

Bayram YILDIZ

2 yıl önce

Yorum Ekle