SUDÜŞTÜ ŞELALESİ GEMLİK Bursa | Sanal Tur | Mekan360.com
MESİRE & DOĞA Şelale

SUDÜŞTÜ ŞELALESİ

Görüntülenme - 10183 Yorum Ekle

Hakkımızda

Sudüşen Şelalesi Bursa ile Yalova arasında yer alıyor. Bursa’dan geliyorsanız Gemlik-Kumla-Haydariye üzerinden, İstanbul’dan geliyorsanız Yalova-Termal-Üvezpınar üzerinden buraya ulaşmanız mümkün. Muhtemelen gördüğünüz en muhteşem şelale olmayacaktır ancak sakin bir vakitte gittiyseniz size güzel fotoğraflar yakalayabileceğiniz ve suyun sesiyle dinlenebileceğiniz güzel bir yarım gün vaad ediyor. Şelalenin girişinde pek de fena olmayan bir tesis var. Dere kıyısında piknik yapılabilecek banklar da mevcut. Buraya erken gelmekte fayda olduğunuz söylemeliyiz zira özellikle öğleye doğru kalabalık olabiliyor. Yollar çok yapılı değil. Biz gittiğimizde gayet yüksek kayaların üzerinden geçerek şelaleye varmıştık. Dolayısıyla küçük çocuğunuz varsa şelalenin kıyısına kadar gitmeniz pek mümkün olmayabilir. Altındaki gölette yüzen kimse olmadığı sürece şelalenin manzarası gerçekten güzel. Çevresindeki sık bitki örtüsü de bu manzarayı daha da güzelleştiriyor. Yalova’ya yolunuz düşerse ve gezmeye vaktiniz varsa buraya mutlaka uğrayın. Bursa’ya dönecek olanlar dönüşte Narlı‘da çay içip dondurma yemeyi ihmal etmesin.

Etiketler

tarih bursa sudüştü şelalesi şelale temiz hava mekan360 doğal yaşam restarasyon kültür doğa yaşam 360 vr sanaltur sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

abdelrahman yosry

I fell in love with this place, it is inspiring, frish waterfall, the water makes a wonderful sound in the surrounding. You can drink from this water directly, as i recommended standing under the water fall and feel this feelings, won't regret it. Hope visiting it again

1 yıl önce

kindah alnasser

awesome views and don't forget to get a jar of natural honey I had great time with family

1 yıl önce

ali & luna

When you arrive park in the area and walk down. Do not try and drive directly to the waterfall. It's crowded and you can't park or turn around. Go early when arrived at 10 and as we left many ppl arrived! Beautiful place to have a quick walk and visit.

1 yıl önce

Faruk Arslan

There are a couple of small restaurant. The nature of the waterfall mostly protected. Small place but if its on your way you can visit.

1 yıl önce

J. Karam

Very pleasant place. Access is no very easy. Better ,safer walkways will be great improvement

1 yıl önce

Yorum Ekle