TEKİROVA PLAJI Kemer Antalya | Sanal Tur | Mekan360.com
MESİRE & DOĞA Plaj

TEKİROVA PLAJI

Görüntülenme - 7624 Yorum Ekle

Hakkımızda

Kemer'den batıya doğru yaklaşık 17 km. mesafede bulunan Tekirova, muhteşem doğal güzellikleri, plajı, denizi ve kaliteli otelleri ve tatil merkezleri ile Antalya Kemer'in en popüler tatil beldelerinden birisidir. Tekirova plajı ve denizi tatilciler için güzel imkanlar sunmaktadır. Tekirova plajı'nda güneşlenebilir, berrak denizin tadını çıkarabilir ve çeşitli su sporları imkanlarından yararlanabilirsiniz. Tekirova'da ayrıca yakın çevre yerlerden popüler Olimpos, Yanartaş, Tahtalı Dağı ve Phselis Örenyeri'ni gezip görebilirsiniz.

Etiketler

deniz antalya kum kemer güneş temiz hava tekirova nerede nasıl gidilir

Fotoğraflar

Görüşler (5)

ender ateş

Denizi çok temiz fakat taşlı ve derin. Sahil nerdeyse tamamen oteller tarafından işgal edilmiş. Kumsal cafe’nin önünden başka şezlong bulup oturabileceğiniz bi yer yok. Havlu serip heryerden girebilirsiniz tabi kimse karışamaz. Buradansa phaseliste denize girmek daha iyi bir tercih olur.

1 yıl önce

ümit ayaz

Cennetten bir köşe

11 ay önce

Александр Докучаев

Чудесный уголок турецкой Ривьеры! Теплое , чистое море! Сосны, пальмы, горный воздух, аромат хвои и цветов!

1 yıl önce

Gül Bülbül Maraş

Sahili masmavi ve turkuaz renklerinde uzun, temiz bol kum ve çakıllı, sahil kenarında çadır alanı var. Günlüğü 30 tl imiş. Tüm Antalya açık sahilleri gibi öğleden sonra biraz dalgalı idi. Ama güzel ve çok temiz bir belde Tekirova.

1 yıl önce

DELTA TOUR ДЕЛЬТА ТУР

Отличный отель. Прекрасное обслуживание. Красивая, большая территория. Первая линия. Много лежаков, всем хватает. Хорошее питание. Веселая анимация. Много интересных развлечений. Есть ночной клуб. Вкусное шампанское.

1 yıl önce

Yorum Ekle