TARİHİ MEKANLAR

TERMAL TESİSLERİ YALOVA

Görüntülenme - 6733 Yorum Ekle

Hakkımızda

     Mustafa Kemal ATATÜRK’ün; “Burası geleceğin su şehri olacaktır” sözleri ile onurlandırdığı Termal Kaplıcaları, Yalova’ya 12 Km uzaklıktaki kaplıcadır. Sağlık Bakanlığına bağlı tesis; otel, restoran, kaplıcaları ile hizmet vermektedir..
TERMAL TESİS tanımını dilimize kazandıran kaplıcamız; dünyaca üne sahip, altın madalya sahibi tek Türk Kaplıcası olup sularının kaliteli ve içilebilir olması, kaplıcanın tüm dünyadaki kaplıcalara fark atmıştır durumdadır. Bünyesinde barındırdığı otel ve hamamlar ile tek bir tesis içerisinde birden çok alternatifi müşterilerine sunan Termal Kaplıcaları, çevre yerleşim birimlerine yakınlığı ve doğal yapısıyla da sizlere dolu dolu bir tatil vaat etmektedi.

Etiketler

termal tesisler yalova şifalı su hastalık doğa tarihi mekan gezi yeme içme tatil mekan360 sanaltur

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Abdullah Khalil

Still building up but definitely has a bright future!

2 yıl önce

Julie Seki

Not finished yet but looks like it will be very nice

1 yıl önce

özcan kaya

Good place to stay

3 yıl önce

Ali İnce

Amazing place to visit

4 yıl önce

MEHMET CEBECİ

En başta söyliyim ÜCRETSİZ TATİL YOK. Ücretsiz diye hediye edilen tatilin kişi başı 45 Euro olduğunu öğrenene kadar ılımlıydım. Konuşma sırasında mesaj gelince linki takip edip rezervasyon açıklamalarında 45 Euro yazısını görünce terk ettim. Servisler sizi Otele götürmek için elinden geleni yaparken geri götürmemek için 10 takla atıyor haberiniz olsun. Öyle bir saat gider sistemi öğrenirim diyorsanız yanılırsınız. Konuyu anlatanlar işin uzmanı. Sistem gerçekten mantıklı geldi ancak bugün aldın aldın yoksa 3 katı fiyata alırsın yönlendirmesi işin içinde bir bit yeniği olduğu izlenimini verdi. Ağırlama ve ikramlar güzeldi. Otel de güzel ama pazarlama mantığı şüphe uyandırdığı için çekindim açıkçası. Anlaşmayı kabul ettiğimde senetleri imzalamak için bir hafta 10 gün müsade etseler yatırım yapabilirdim.

7 ay önce

Yorum Ekle