TURA TURİZM - EMİTT 2011 STAND ŞİŞLİ Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Tura Turizm, 1966’da İstanbul’da kurulmuş ve 21. yüzyılın sürekli artan ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yapılanmasını geliştirmeye devam eden bir turizm şirketidir.

Tura Turizm, çeşitli acenta ve seyahat hizmetleri ağlarıyla birlikte çalışan ve hem Incoming hem de Outgoing hizmetleri sunan bir tur operatörüdür. 28 değişik ülkede yerleşik çeşitli tur operatörleri ve seyahat acentalarına hizmet vermektedir.

1985 yılından bu yana seyahat acentası ve tur operatörü olarak çalışmaktadır. Kendini   devamlı geliştiren Tura Turizm, günümüzde merkez ofisi ve 4 şubesinde çalışan 84 sürekli personeli ile sektörün önde gelen acentelerinden biri konumundadır. Bir yılda, çeşitli ülkelerden gelen 230 gemiden inen yaklaşık 300.000 yolcuya hizmet vermektedir. Türkiye’ye gelen yabancı kruvaziyer gemisi yolcuları için kara turları düzenlemek konusunda uzmanlaşmış olan acenta, kurduğu Incoming departmanı ile Türkiye’de 14 limanda yolcuları karşılayıp çevre turları operasyonlarını yürütmektedir. Dünyanın önde gelen kruvaziyer şirketlerine servis veren acenta daima yüksek kalite ve yaratıcılık kriterlerini izleyerek hizmetlerini genişletmektedir. Söz konusu kruvaziyer şirketlerinden bazıları eski Festival Cruises, eski Royal Olympic Cruises, International Cruises, Royal Caribbean Cruises, Celebrity Cruise Lines, Orient Lines, Carnival UK, Easycruises P&O Cruises, Noble Caledonia , Variety Pullmantur Cruises ve Norwegian Cruise Lines olarak sıralanabilir.

Tura Turizm kurulduğu günden bugüne yaklaşık 3,1 milyon yabancı misafire servis vermiştir. Bu tecrübe firmanın başarısındaki en temel özelliktir.

Tura Turizm, Outgoing departmanı ise yılda 10.000 Türk Turisti yurtdışına göndermektedir. Ege Adaları, Akdeniz, Atlantik, Uzak Doğu, Karayipler, Fiyordlar, Baltık, Çin ve Rusya öncelikli destinasyonlardır.

Etiketler

emitt fuar katilimci firma acenteler acente agency 360 sanal tur virtual tour mekan360 tur turizm seyehat fly holiday tura

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Noor Amin

Amazing tour company! Ask for Irfan! We went to Bursa/Iznik, Edirne, istanbul, Luleburgaz. All arrangements, transfers, meals, tours, sites were perfectly organized and Irfan went out of his way to make sure everyone was happy! We look forward to visiting beautiful Turkey again and will most definitely look for Irfan and Tura Turizm.

2 yıl önce

Haldun Tantur

Daha önce 7-8 kez kullandık iyiydi, ama şimdi yapamadığı Turun parasını geri almaya çalışıyoz ,göreceğiz bakalım Yıldızsız olmuyormuş, Bir yıldız mecburiyetten...

1 yıl önce

ali bey

numaramı size kim sattıysa................bıktırdınız be arkadaşım, haftada 5 defa mesaj atıp duruyorsunuz, zorlamı gemiye bindireceksiniz.

1 yıl önce

Turan Turan

Cinemaximuma reklam veren bütün şirketlere boykot. 4 tane peşpeşe tura turizm saçma reklamlarına maruz kaldık ayıptır. Cinemaksimuma boykot reklam verene ayrı boykot

1 yıl önce

Serim Tozun

Batı akdeniz seyahatine gittik. Gemi ile ispanya,italya,fransa süperdi

1 yıl önce

Yorum Ekle