TURON9 - EMİTT 2011 FUAR STAND KADIKÖY Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

TUR ON9
Türkiye genelindeki 100'e yakın satış noktası ve evinizden bir telefonla ya da internet üzerinden kolay rezervasyon sistemi ile, her bütçeye uygun otel, tatil köyü, kültür turları ve paket program seçeneklerini size sunarken; yaptıracağınız tüm paket tur rezervasyonlarınızı “TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ” ile sigortalayarak sizin ve tatilinizin garantisini sağlamayı da unutmuyoruz.

Tüm bölgelerde bulunan uzman rehber kadromuzla, sizlere seçtiğiniz tatil bölgesi ve otellerde, satış sonrası hizmet garantisini verirken tatilinizin hoş anılarla bitmesini sağlamaktan biz tatil yapamaz olduk. Hiç şikayetçi değiliz.

Bünyemizde bulunan son model lüks otobüsler ve deneyimli kaptanlarımızla, sizleri hayallerinizdeki tatile ve sonrasında sizleri bekleyen sevdiklerinize kavuşturmanın mutluluğunu yaşamak ise tek keyfimiz.

Ayrıca tüm bunların yanında, uluslararası fuar, kongre, konferans, seminer ve profesyonel gezi organizasyonlarınızda sizlere destek olup, tüm sektörlere kendi alanları ile ilgili uluslararası etkinlikler için katılım, konaklama ve ulaşım hizmetlerini, olası tüm problemleri hesaplayıp çözümler üreterek sizlere sunuyoruz.

Ve 6 senedir altına imzasını attığı her organizasyondan başarı ile ayrılmanın gururunu yaşarken, Tur on9 ailesi olarak sorunsuz organizasyonların arkasında sadece “PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI ve AMATÖR RUH” vardır gerçeğine inanıp hareket ediyoruz.

Etiketler

emitt fuar katilimci firma acenteler acente agency 360 sanal tur virtual tour mekan360 tur turizm seyehat fly holiday turon9

Görüşler ()

Yorum Ekle