TUTAK DEVLET HASTANESİ BAŞTABİBLİĞİ Tutak Ağrı | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 105 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 106

TUTAK DEVLET HASTANESİ BAŞTABİBLİĞİ

Hakkımızda

Klasik yönetim anlayışının hakim olduğu dönemlerde personelin ürettiği ürünün/hizmetin miktarına bakılıp ona göre değerlendirilirken günümüz toplumlarında bu yönetim anlayışı yerini modern yönetim felsefesine bırakmıştır. Hastanemiz modern yönetim anlayışını kurulduğu ilk günden itibaren benimsemiştir ve yönetim felsefesinin temeline önce insanı koymayı başarmıştır.

Hastane olarak hedefimiz; günün teknolojisine uygun, özenle seçilmiş yerleşim yeri ve seçkin personel kadrosuna sahip olarak kurulmuş olan hastanemizi, daha kaliteli hizmet verecek duruma getirmektir.

Hastane yönetimi olarak"Duranın Gerileyeceği" fikrine inandık ve hastanemizin geleceği için sürekli yenilenme ve gelişme çabası içerine girdik. Bu çerçevede Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsemiş olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Etiketler

hasta bakım ilaç tedavi acil iyleşme

Görüşler ()

Yorum Ekle