VALSTUR - EMİTT 2011 FUAR STAND KADIKÖY Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

1991 yılından bu yana Türk turizminin ve tatilseverelerin hizmetinde olan Valstur, 2011 yılında kurumsal kimliğini ve altyapısını yenileyerek, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar sayesinde müşterilerine güvenilir,hızlı ve kolay rezervasyon imkanı sunmaktadır.

Yıllardır süregelen alışkanlıklar ve teknolojinin yetersiz kullanımı nedeniyle içinden çıkılmaz ve hesaplanması mümkün olmayan indirim kampanyalarına karşı çıkan Valstur “İndirimlere Değil, Fiyatlara Bakın” sloganıyla bir ilke imza atarak tüm tatilseverlere büyük kolaylık sağlamıştır.

Günümüzde zamanın ne kadar değerli olduğu bilinci ile hareket ederek yenilenen www.valstur.com ve 444 6 669 no’lu çağrı merkezimizde herşey tatilseverlerin en doğru tercihi, en kısa sürede yapmaları için düşünülmüştür.

Yılın çok büyük bir bölümünü şehir yaşantısı, trafik, iş vb. stres unsurlarıyla yaşarken tüm bunları unutmak ve yeni bir çalışma dönemine hazırlanmak için kendinize ayırdığınız zamanın önemi çok iyi biliyoruz, bu nedenle tüm Valstur Satış Danışmanları ve Müşteri Hizmetleri hızlı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışıyor.

Kalite Politikamız

Yeniliklere açık ve tam bir uyum içinde olmak Güvenilir, Hızlı ve Kolay Rezervasyon hizmetleri sunmak Tam zamanında ve kalıcı çözümler üretmek Konusunda uzman ekipler ile hizmet vermek Yasalara saygılı ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve tüm ekipleri ile tam bir uyum içerisinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Misyonumuz

Her dönem saygın bir yere sahip olmak Yeniliklerde öncü olmak Teknolojiyi çalışanları ve müşterileri için etkin kullanmak Her dönem güvenilir olmak Çalışanları ile tam bir uyum içerisinde olmak Toplumsal değerlere saygılı olmak

Etiketler

emitt fuar katilimci firma acenteler acente agency 360 sanal tur virtual tour mekan360 tur turizm seyahat fly holiday valstur

Görüşler ()

Yorum Ekle