VİLLA VİYA-KOPUZ YAPI ŞİLE Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Kopuz yapı; 1975 yılından itibaren grubun ve ailenin arsa, apartman, villa, fabrika, iş merkezi, malikane, ofis, depo, çevre düzenlemesi gibi işlerini gerçekleştirmiştir. Bu anlamda, Ömerli'de çikolata fabrikası, Şile'de malikaneler, Üsküdar'da apartmanlar, Çamlıca'da paketleme tesisi ve iş merkezi, Ümraniye'de iş merkezleri, Şile'de öğrenci yurdu inşa etmiştir.

Grubun ihtiyaçlarını karşılarken oluşan bilgi ve deneyimden yola çıkarak; Ülke kalkınmasına ve milletimizin ihtiyaçlarına katkıda bulunmak , umuma açık projeleri gerçekleştirmek ve yaşanılacak mekanlar oluşturmak gayesiyle 2005 yılında Kopuz Yapı'nın genişletilmesi kararı alınmıştır. Bu karara istinaden ilk etapta, Şile Kumbaba mevkinde bulunan Kopuz Yapı arsası üzerinde; iş stresinden bunalan insanları rahatlatmak ve İstanbul'dan kaçıp gitmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek amacı ile yola çıkılmıştır. Kopuz Yapı; sizlere deprem korkusu olmadan uyuyabileceğiniz, stresten arınabileceğiniz, çocuklarınızın özgürce koşup oynayabilecekleri rahat, huzurlu, güvenli, konforlu, iyi tasarlanmış mimari projeler ile hizmet ve yönetim anlayışında en yüksek kaliteyi sunmaktadır.

Yapı sektöründe birçok projeyi hayata geçiren Kopuz Yapı; Villa Viya projesinde günümüzde giderek azalan komşuluk ilişkilerinin geliştirilebileceği, arkadaşlık, dostluk gibi kavramların gerçek karşılığını bulabileceği, mutluluğun insanların yüzünde görülebileceği mekanlar tasarlamıştır. Villa Viya da, dört mevsimin bahar tadında yaşanılabileceği, kalitenin ve konforun birleştiği, yüksek inşaat kalitesinde bir yaşam alanı oluşturulmuştur.

Misyonumuz; yeni teknoloji ve bilgilerle üstlenilen projeleri, maksimum memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz; değişen toplumsal ihtiyaçlar çerçevesinde kaliteli, konforlu, güvenilir, huzur içinde yaşanabilecek, hayal edilen mekanları inşa etmektir.

Etiketler

inşaat emlak villa daire lüks konutlar manzara huzur sakin

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Murathan yıldırım

Ben memleketteki bahçemize 2 katlı villa yaptırdım. Hizmetleri iyiydi, ürün kalitesi de üst seviye. Bir çok yer araştırdım yaptırmadan önce ancak panellere, kalınlıklarına kullanılan malzemenin standartlarına dikkat edin. Tavsiye ederim.

1 yıl önce

Doğacan MERCAN

Ben konu hakkında çok bilgi sahibi olmasam da Villa Yapı gibi bilinçli bir işletme ve sizi doğru yönlendirmede çok verimli oluyor. Annem ve babam için düşündüğümüz çiftlik evi çok kullanışlı ve sağlam oldu. Ellerinize sağlık!

1 yıl önce

FIRAT ALTAN

İşçilik, kalite ve hizmet gerçekten kusursuzdu. Bunca araştırmamın sonucu doğru kararı vermiş olmak beni bir hayli memnun etti. Her şey için çok teşekkür ederiz.

1 yıl önce

İsmail YÜKSEL

Babamın yeni aldığı çiftliği için prefabrik ev satın aldık. Villa Prefabrik ekibi baştan aşağı tüm konular ile yakından ilgilendi. Teşekkürler.

1 yıl önce

öykü güven

Villa Prefabrik oldukça ilgili bir firma. Şehir dışında bir ev almak istiyorduk, kendileriyle bu isteğimizi gerçekleştirdik. Evizimden de çok memnunuz. Teşekkürler.

1 yıl önce

Yorum Ekle