YEŞİL VADİ PROJESİ KARASU Sakarya | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 105 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 106

YEŞİL VADİ PROJESİ

Hakkımızda

Bir tatlı huzur Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri’de sizi bekliyor.
Az sonra yeni evinizle tanışacaksınız. Ama önce ciğerlerinizi orman havasına, gözlerinizi de yeşile alıştırın. Bir evde sahip olunabilecek konfor ve yaşanacak lüks konusundaki beklentilerinizi iyice yükselttiyseniz, artık başlayabiliriz.
Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri, çevre yollarının kesiştiği bir noktada, konut projeleriyle hızla gelişip değer kazanan bir bölgede yükseliyor.
Sırtını ormana yaslamış konumuyla, sakinlerine ayrıcalıklı bir ortam sunan Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri, doğayla iç içe, sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Üstelik şehir hayatında alıştığınız kolaylıkların hepsi ve çok daha fazlası hemen elinizin altında.
Doğayla iç içe yaşam alanları, kale sağlamlığında binaları ve gün geçtikçe değer kazanan konumuyla Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri, sizi 21. yüzyılın rüya kentinde, sadece size özel, huzurlu bir yaşama davet ediyor.
İşte konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için bir araya getirilen avantajlardan bazıları: Spor alanları, 2 adet yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzları, yürüyüş parkurları, otopark alanları, kafeterya, market, sosyal tesisler...
Yorucu ve stresli bir günün sonunda eve döndünüz ve bir anda... Sanki gün yeni başlıyormuş gibi zinde ve tamamen yenilenmiş hissediyorsunuz kendinizi. Sessizlik, huzur ve taze bir nefes. Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri'nde yaşanacak ne çok güzellik var!
Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri’nin belki de en güzel tarafı, her seferinde eve geri döneceğinizi bilmek.
Yeşil Vadi’de güvenlik şansa bırakılmaz.
 Sevdikleriniz ve yılların emeğiyle elde ettiğiniz değerler yılın 12 ayı, günün 24 saati koruma altında. Teknolojinin son olanaklarının kullanıldığı aktif ve pasif güvenlik önlemleri Yeşil Vadi’deki “kaliteli yaşam” anlayışının en önemli halkalarından biri. Siz kafanızı endişelerle meşgul etmeyin, Ekşioğlu Yeşil Vadi’li olmanın tadını çıkarın.
Ekşioğlu Yeşil Vadi’yi seçme kararınızı takdir etmeye nereden başlayacaksınız?
Standartların ötesindeki inşaat kalitesinden mi, huzur veren çevre düzenlemesinden mi? Bir güçlü aday da şehrin hem içi hem dışında, cazibesi günden güne artan avantajlı konumu.

Etiketler

Sakarya Karasu lüks markalı konut yeni proje satılık daire residence inşaat site insaat construction ekşioğlu

Fotoğraflar

Görüşler (5)

ÇİĞDEM İLİDİ

Tanınmış olduğu için güvenilir dedim ama maalesef,söyledikleri zamanda evi teslim etmediler işçilik güzel değil,satana kadar pek memnun kalmadım üstelik diğer inşaat firmalarına göre de pahalı

1 yıl önce

Yusuf Dumanoglu

Karasuda verdikleri hizmeti tek geçerim.

11 ay önce

Ilknur Ergun

Çok gürültülü arabadan çıkan o müzik tabi müzik denirse .birde abartılı egzoz insanı çıldırtıyor dinlenme yeri değil kafamız şişiyor insan kalmak istemiyor

1 yıl önce

recep Haldız

Karasu da inşaat sektöründe lider firmalar arasında da olan bir firmadır.

1 yıl önce

okan ersin

Biz aldık. Memnun kaldık

1 yıl önce

Yorum Ekle