KENTSEL ALANLAR Kamu Mekanları

ÇİĞLİ BELEDİYE BİNASI

Hakkımızda

Belediye Başkanı : Hasan ARSLAN

Etiketler

çiğli belediye belediyeler

Fotoğraflar

Görüşler (5)

barkin sevuk

Bu kadar berbat bir belediyecilik olamaz 3 aydır atasanayi İZBAN dan atasehir tarafına giden bütün yollar kazılmış çamur içinde.. Özellikle de Çiğli araştırma hastanesine giden yol berbat durumda.. Kendi karşısındaki üst geçitte bile yürüyen merdiven çalışmıyor.. Çöp kokusu Çiğli nin yarısını kaplamış.. Her yer sivrisinek.. Organize girişindeki dere pislik yayıyor.. Bu kadar mı olur..

8 ay önce

Selami Tanrıöver

Akvaryum tesislerinde ailemle bir yemek yiyelim dedik, sormadan servis edilen 1 litre su 3,5 tl, ikram gibi sorulan 1 bardak çay 2,5 tl. , 1,5 litre şalgam suyu 10 tl. Belki şimdi daha pahalıdır. Akvaryumdaki balıklar da ölü gibiydi. İlgilenerek çoğu dar gelirli olan halkın hizmetine uygun hale getirmeniz dileğiyle, iyi çalışmalar .

8 ay önce

Kuzey Aras

8809/44 sok 2 yildan beri yollar toprak oldugu icin arabalarimiz bozuluyor cocuklarimiz ise okula giderken ve gelirken camur heryerleri yazik ya bu kadar olmaz bide tas dosenmis olan yerler bir kismi tas sokak aralari ise toprak Ne zaman yapilacak acaba merak ediyorum yeni binalar dolup tasiyor ama hala gelisme yok sizden biraz daha fazla ilgili calisip yapmanizi istiyoruz geregini arz ederiZ.

10 ay önce

Ceyda Yüksek

Balatçıktaki yollar ne zaman bitecek acaba heryer su içinde ???

8 ay önce

Kemal Candan

Atatürk mahallesi Basta 8809/28 SK. Olmak üzere bütün Mahallesi'nde SK senelerdir asfaltsız köy yolu gibi yazın toz toprak kışın yagmur camur bir dahaki seçimlerde hangi yüzle oy isteyeceksiniz senelerdir sağlam kaldırımlari yenileneceğini yollarımızı yapın

1 yıl önce

Yorum Ekle