KARASU SOKAK KARASU Sakarya | Sanal Tur | Mekan360.com
Cadde & Sokak KENTSEL ALANLAR

KARASU SOKAK

Görüntülenme - 10068 Yorum Ekle

Hakkımızda

Karasu, Marmara Bölgesi'nde, Sakarya İli'ne bağlı bir ilçe , doğusunda Kocaali ilçesi, güneyinde Hendek ilçesi, güneybatısında Ferizli ilçesi batısında Kaynarca ilçesi ve kuzeyinde de Karadeniz ile çevrilidir. Marmara Bölgesi'nin Batı Karadeniz ile birleştiği yerde, Sakarya’nın kuzeyinde yer alan ilçe toprakları hafif dalgalı alçak alanlardan oluşmuştur. Karadeniz kıyısındaki düzlüklerin gerisinde hafif eğimlerle yükselen alanlar, bu alanların güneyinde de dalgalı düzlükler bulunur. Ancak birkaç yıl içerisinde kıyı bölümlerinin bir kısmına dalgakıran yapılarak akıntı kısmi engellenmiştir.

Etiketler

karasu sokak karasu sokak sakarya

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Cos T

3 yildir karasudayim.cok da memnunum.felcli annem var ve cok defa hastanenin aciline ve polikliniklerine gittik,gayet ilgili ve alakaliydilar.ellerinden geleni yapiyorlar.imkanlari kisitli.mr tomografi yok.birde cildiye olsa super olacak.

1 yıl önce

sekerkavanozum seker

Dizim sakatlandı ve hastaneye gittim . Ortopedinin sırası bitti ertesi gün gelin dediler . Ertesi gün geldim hastane değneği olanlarla doluydu . Sonra bugün ortopedi yok dediler . Biri ameliyatta biri de izinliymiş

1 yıl önce

AEUE Photography

Acil hastası olmayın ve yazın yanından geçmeyin kocaali ye gidin daha sakin

1 yıl önce

Kamil Gökpınar

Niteliksiz devlet hastanelerinden bir diğeri. Ala Abdulmecit isimli doktora gitmek zorunda kaldık. İlgi, alaka, bilgilendirme namına hiçbir şey göremedik.

1 yıl önce

Muro5454 Muro

Hastahane ve bina yeni iyi yapılmıs, ama içerideki dokorlar çiftlik de gibi çalışiyo, çoğu pesonel hizmetinde çik eğitimsiz ve hiç ilgi alaka yik, içeriye girdinmi saki hastahane değil çarşamba pazarı gibi bit pazarı gibi, ufak bir EKG için orsan oraya ordan oraya halbuki kalo damar doktorunda ufak bir EKG aleti olsa ölçer, birde ölçturuyosun EKG yi ne bakiyo nede kontrol var, doktorlarda bir muyane yok, helle acile hiç düşmeyin ayni kasaphane gibi, hepsi çaylak öğrenci bi b... anladıkları yok, aman kattiyen hasta olmayın buraya sağlam giren bulaşıcı hastalik kapar.sağlam giren ölü gider, keşmekeşlik çok. Personel notu sıfır doktorların nitu sıfır çiftlik gibi müdahale ediliyo, bakıcılar sıfır çiftlik gibi.

2 yıl önce

Yorum Ekle