NERGİZ HANIM KIZ ÖĞRENCİ YURDU BUCA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 106 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/detail.php on line 107

NERGİZ HANIM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Hakkımızda

Tarihçe :

1981 yılında İzmir-Buca da gazete mecmua dağıtım başbayiliği yaparak iş hayatına adım atan şirket ortakları ve kurucuları UĞUR İLDAŞ ve eşi NERGİZ İLDAŞ ın gazete başbayiliği yanı sıra 1989 yılında yurt işletmeciliği sektörüne de girmişlerdir.

1989 yılının imkanlarıyla, 4 ve 6 kişinin kaldığı odalarda, demir ranzalı, çelik dolaplı, kömür sobaları ile ısıtılıp,odunla veya gazla yanan şofbenle sıcak su temin edilip haftada ancak 1,2 gün banyo yapılabilen 60 yatak kapasiteli yurtlarının o günlerini keyif ve nostaljiyle anlatmaktadırlar.

1995 yılında gazete mecmua başbayiliği bırakılıp tamamen yurt işletmeciliğine önem verilmesinden sonra hizmet kalitesi ve hizmet çıtası yükseltilerek bugün sektörün profesyonel hizmet kalitesi veren lideri konumuna gelmişlerdir.

Kızları ESİN İLDAŞ’ın 2007 yılında Ankara Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesinden mezun oluşundan hemen sonra yurt işletmesinde müdür olarak göreve başlaması ve yönetime resmen ortak olarak girmesiyle şirketin hizmet enerjisi güçlenmiş, vizyonları genişlemiştir.

Şu an biri kendilerine ait olmak üzere iki şubesi ile, 3900 metrekare kapalı, 1600 metrekare açık – yeşil alana sahip olan, 4 bir tarafı açık ( ayrık nizam) ve toplamda 282 yatak kapasitesiyle bu sektörde liderliğine devam etmekte olup, öğrencilere daha da iyi hizmet vermeyi hedeflemektedirler.

BUGÜN:Yurtçuluğu , profesyonel işletme- kaliteli hizmet anlayışı ile  yapmanın ve ATATÜRKÇÜ-ÇAĞDAŞ-YENİLİKÇİ bir çizgide ilerlemenin mutluluğunu, huzurunu yaşamaktadırlar..

HEDEF : İYİYE , DAHADA  İYİYE…

Etiketler

ozel esil kız ogrenci yurt 360 derece sanal tur

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle