PAPAZ PLAJI ÇANAKKALE EZİNE Çanakkale | Sanal Tur | Mekan360.com
MESİRE & DOĞA Plaj

PAPAZ PLAJI ÇANAKKALE

Görüntülenme - 22155 Yorum Ekle

Hakkımızda

Çanakkale eşsiz güzellikte kıyılara sahiptir. Mitilojik çağlardan beri insanda ilgi uyandıran bu kıyılar, bir çok canlı türüne ve batığa ev sahipliği yapmaktadır. Çanakkale'de denize girebilir, güneşlenebilir ve ya su sporları ile aktivetelerde bulunabilirsiniz. Çanakkale'de rüzgar sörfü, dalış gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Etiketler

deniz kum günes plaj-voleybolu dalga sezlong huzur mavi

Fotoğraflar

Görüşler (5)

ayberk çıtak

It was fine but i dont suggest you to go there if you are looking for luxury

1 yıl önce

Ümit Gögülter

İnce kum , temiz deniz ve ağaç gölgesi bir arada olsun istiyorsanız burası gerçekten yeri diyebilirim. Köy içinde yiyecek , içecek , temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak marketi mevcut. Duşu , çeşmesi , soyunma kabini mevcut olup umumi tuvalet var gibi fakat temiz değil. Ağaçlık alanda ne yazık ki duyarsız olan vatandaşlarımızın çöpleriyle karşılaşmanız çok olası tabi burayı gölgeleyecek kadar değildi. Plaja gelecek olursak ince kum ve temiz , su serin ve denizin ilk 20 metresi sığ hatta daha fazla bile olabilir. Manzara gerçekten rahatlatıcı ve bölgede çadır kurmuş olan insanlarla karşılaştım konaklamaya müsait ve ateş yakılabiliniyor. Unutmadan yollar biraz dar , biraz bozuk ve biraz virajlı dikkatli olun. Umarım sorularınıza cevap olmuştur.

1 yıl önce

Mine Erbaş

Çok güzel bir yer bu yaz tatili tekrar giderim umarım...

1 yıl önce

Erdi Egemen SARITAŞ

3 günlük deneyimlerimi paylaşıyorum Olumlu - Deniz tertemiz -Kumsal tertemiz -Sürekli gölge bulabileceğiniz yerler var -Geceleri çok güzel. -Çeşme, alaçatı gibi bir sürü öküzün doldurduğu bir yer değil. -Sabahtan akşama kadar mangal yap kimse bişey diyemez. -Duş var, wc var, soyunma kabini var. -Köy hemen 2 km ileride marketten istediğini al. -Doğa gezisi yapılabilecek yerleri var. -Akşamları gürültü vs. yok. -2 liraya alandaki marketimsi şeyde soğuk yiyeceklerinizi saklayabilirsiniz. Olumsuz -Girişte köy muhtarı 10 liraya bilet kesiyor. Vermezseniz de kimse bişey diyemez. -Soyunma kabinleri ve wc ler ciddi manada pis. -Alanın ortasında marketimsi olan o şey pahalı. -Günübirlikçiler gündüz gelip akşam 8- 9 a kadar kalıyor ve TÜRK milletinin özelliği midir nedir her yeri çöp yapıyorlar. -Akşam 7-8 aralığında ilerideki çeltik tarlalarından dolayı ciddi manada yarım saat sivrisineklerle boğuşuyorsunuz. -Mevsimden dolayı mıdır bilemiyorum sabahları ciddi manada rüzgar var. Çadırı zor tuttuk yerinde. - Köydeki marketler çok güzel adam s.kiyor. G.t kadar sinek kovucuya 12.5 lira verdik. Heryerde 5 lira. Ama mecbur kaldık lanet olsun. -Ayrıca plajın tam ortasında sağlam yerleşmiş 2 tane çadırcı dayı var. Adamlar her akşam başka manitayla geliyorlar ortama sabaha kadar kahkaha gürültü yapıyorlar. Ya gidip ortama katılacaksınız, yada adamlarla kapışacaksınız.

1 yıl önce

Abdu Anash

Doğa olarak çok güzel bir yer fakat ülkemizin her yerindeki aynı sorunu yaşıyor bakımsızlık ve insanların arkalarında bıraktıkları çöpleri, şuan girişi halka açık ama il özel idare bölgeyi almış ve bazı küçük tesisler yapıyor ve yakında giriş ücretli olacakmış

1 yıl önce

Yorum Ekle