TAYZER GERGİ TAVAN KONYAALTI Antalya | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

Ürün yelpazemizde “lüks” sınıfından Fransız ve Alman gergi tavan modelleri bulunmaktadır. «Tayzer» firması gergi tavanların imalatı, kurulumu ve montajı gibi alanlarda yüksek kaliteli profesyonel hizmetler sunuyoruz. Sizlere, yıllardır çalıştığımız, kendini kanıtlamış üretici firmalardan Fransız ve Alman gergi tavanları sağlamaktayız. Çok çeşitlik ve yüksek kalitelidir.
Zarif Alman ve Fransız gergi tavanlarının kusursuz kalitesi, size hem evinizde, hem iş yerinizde özel bir iç mekan tasarımı sağlayacaktır. «Tayzer» istediğiniz mekanda “lüks” sınıfı dahil olmak üzere, şık ve özgün tasarımlar yaratmak için fırsat sunuyor. Ürünlerimizin kaplama ve renk çeşitliliği, pek çok seçenek imkanı sağlıyor. Kaplama malzemeleri arasında, metalik, pastel, japone, mısır motifleri, ahşap ve süet imitasyonunu sayabiliriz.
«Tayzer», yüksek kalitede Alman ve Fransız gergi tavanları sunmaktadır.
Çağdaş iç mekan tasarımcıları arasında da gergi tavanların popülerliği artmaktadır. Kataloğumuzda uygulamalara ilişkin çok çeşitli dekoratif ve teknolojik özellikler bulunmaktadır. Böylece Fransız gergi tavanlar geniş bir renk yelpazesinde ilginize sunulmaktadır. 90 renkten oluşan paletimiz ve mükemmel sıvalanmış tavan görünümü veren mat, alçıpen imitasyonu olan saten ve aynalı yüzey izlenimi veren lake gibi çeşitli kaplama seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.
«Tayzer» ürünlerinin kalitesini yakından izler. Böylece tüm ürünlerinde sağlamlık ve esnekliği garantiler. Ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilen gergi tavanların tüm modellerinde 10 yıllık garanti verilmektedir. Ürünlerimizin muhteşem tasarımın keyfini yıllar boyunca çıkarabilirsiniz.
Ürünlerin olağanüstü kolay ve pratik tasarımı sayesinde, çok kısa sürede monte edilebilmektedir. Tavanların bir başka avantajı kolay temizlenebilir ve solmaz olmalarıdır. Ürünler, en ileri uluslararası kalite standartlarına uymaktadırlar. Özel bir bakım gerektirmeksizin tüm teknik özellikleri ve renk doygunluğunu yıllar boyunca koruyabilmektedirler.
Saydığımız tüm bu özellikler sayende, «Tayzer» firması tüm ürünlerini uzun vadeli garanti altına almaktadır. «Tayzer» firması tarafından sunulan yüksek kaliteli Fransız ve Alman gergi tavanların ayrıcalıklı avantajların arasında çevre dostu, korunmalı ve güvenli olmaları da bulunmaktadır. Modellerinin çeşitliliği müşterilere gelecek tasarımının tüm nüanslara kadar her zaman sınırsız bir seçim imkanı vermektedir.
İleri teknoloji ürünü olan Fransız ve Alman gergi tavanlar, «Tayzer» uzmanları tarafından en kısa zamanda evinizde kurulmaktalar. Firmamızın itibarı bizim için çok değerleridir.  Hangi modeli sipariş etmiş olursanız olun, deneyimli ekibimiz hızlı ve hatasız olarak kurulumu yapar. «Tayzer», tüm tesisat ve montaj işlerinde kaliteli uygulamayı garanti eder.

Etiketler

gergi tavan üretim satış kurulum dekorasyon estetik dekoratif

Fotoğraflar

Görüşler (2)

bohem forever

Gergi tavanda kalite sunan güvenilir firma.

2 yıl önce

Taskin Ozer

2 yıl önce

Yorum Ekle